Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családapaként részt kellene...

Családapaként részt kellene vennie a kanbulikon?

Figyelt kérdés

Olyan "bulira" gondolok, hogy lerészegednek majd elmennek qrvázni.


Biztos, hogy egy apának ilyen bulikra kell járnia?


2010. okt. 20. 12:51
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
82%

Na, én lennék a tekés feleség...

Kedves ítélkezők, nem ismertek minket, sem engem, sem a férjem. A férjem nem papucs, férfibb, mint a sok részegen hazatántorgó undorító alak. Csak attól lesz egy férfi igazi férfi, ha seggrészegre issza magát? Gratulálok az értékrendetekhez!

Az évi 1-2 buli azért van, mert ő is és a barátai sokat dolgoznak, nehéz összeegyeztetni, hogy mindenkinek jó legyen. És bizony vannak apukák, akik azért maradnak távol az ilyen összejövésektől, mert éppen beteg a gyerek.

Soha nem mondtam a férjemnek, ő sem nekem, hogy éppen hova, kivel mehetünk. Ha kedve van és összejön a társaság, menjen. Azt se bánom, ha legurít egy-két doboz sört a szomszéddal.

De éltetek ti már alkoholistával? Próbáljátok ki, takarítsatok utána, éljetek vele. Aztán majd lehet pártolni a részegen hazajárást.

2010. okt. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy elmegy inni néha( jó, nem hetente lerészegedni) még nem is lenne olyan nagy gond. Engem a k.urvázós rész akasztott ki. Ez felháborító, még egy nem házas ember esetében is.
2010. okt. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem röviden és tömören: nagyon fogod, elhúz. Kicsit fogod, elhúz. Aranyközépút: melletted marad.
2010. okt. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen bulikra nem kell elmennie.De szerintem normalis pasi nem is akar elmenni ilyen bulikra, amikor csaladja van mar.Ilyen bulikba akkor kell jarni, amikor meg tizeneves az ember.Szerintem annal a pasinal, aki ilyesmi helyekre kivankozik, eleg nagy gaz van.Azzal nincs semmi baj, ha mondjuk kethetente egyszer elmegy a haverokkal sorozni, vagy ilyesmi.Meg azzal se, ha mondjuk hetente egy este beulnek valahova egy-ket orara(nem hajnalig es nem atomreszegen!)-csak a haverjaival.Persze, nagy ritkan olyat is lehet, de ne menjen mar k.rvazni egy olyan ember, akinek parja van.Ez mar tulzas.De az is tulzas, amit az egyik valaszolo irt, hogy o nem engedi sehova a ferjet...az nem hazassag szerintem, hanem borton.Es egyebkent is, mindenkinek szuksege vankikapcsolodasra.En biztos kompromisszumot kotok majd a ferjemmel, amennyit o mehet, annyit en is. 24/l
2010. okt. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
77%

attól függ, hogy ez a ku.rv.áz.ós buli milyen buli? mert ha mondjuk egy jó barátjának a születésnapja akkor én el akarnék menni, de én nem nőznék és nem innám le magam, mert távol áll tőlem. szerintem azzal sincs semmi gond, hogy havonta egyszer elmegy a haverokkal és piálnak, ha normális állapotban haza tud jönni, részegen, de még kultúráltan, és nem fekszik be melléd büdösen hanem minimum, hogy előtte vesz egy zuhanyt stb..

ha jól olvastam, hetente megy el, ez viszont eléggé gáz, mivel ott a pici gyereketek. elvileg azért akar az ember gyereket meg családot, hogy vele legyen. most ha minden pénteken berúg mint az albánszamár, akkor egész szombaton másnapos, így el is megy a hétvége a bulizással. gondolom hétközben meg nincs idő különböző programokra meg romantikázásra kettesben, így csak a hétvége maradna. összegezve, én nem lennék a helyedben, valahogy nem így képzelem el a majdani családomat

22f

2010. okt. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
90%

Itt szinte mindenki sarkít. De ahogy olvasom főleg, az a tábor, aki nem engedi el a férjét sehova.

Sokan azt gondolják,hogy akinek a férje nem adta fel a baráti kapcsolatait és néha elmegy velük sörözni, bulizni az egy alkoholista féreg. Mintha ezzel nyugtattták magukat, mert beszabályozták a férjüket! Sokan rá sem jönnek,hogy esetleg a férj magától nem menne, ha látná az asszony nem hadakozik kézzel-lábbal!

Amikor megszületett a baba és már eltelt kb. másfél hónap, mondta a férjem,hogy meghívtak minket egy szülinapi buliba. Nyilván én nem mentem,de mondtam,hogy ő nyugodtan menjen, bulizzon egy jót. Most attól,hogy itthon szuszog én nem fogom jobban érezni magam. Nekem ez olyan önző,hogy ha én sem mehetek, akkor nehogy már te elmenj. És igen, ittasan jött haza. De nem ment be babához alkohol puszit adni, nem hányt össze semmit. Letusolt és lefeküdt mellém és megpuszilt. Rá egy hétre ő hívta fel a barátnőimet, hogy most már lassan két hónapos a baba, és rám fér egy kis kikapcs, vigyenek el órára valahova, annyi idő alatt csak nem öli meg a gyereket! Szóval ez nálunk így működik. Ő is sokat dolgozik, elfárad, néha lazíthat! Az meg természetes,hogy egy babának az anyára jobban van szüksége. Ez az élet rendje. De bármikor otthon marad vele ő is, ha kell!

Szóval azért van aranyközépút, csak meg kell keresni. Soha nem szeretnék olyan feleség lenni, aki magamellé szögezi a férjét és korlátozza a szabad akaratában. Ha magától nem éri fel az a férfi ésszel,hogy ne menjen minden héten berúgni,akkor megette a fene az egészet. Azért egy normális férj belátja. Akinek meg nem ilyen van, azt csak sajnálni tudom.

2010. okt. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
80%
Elozonel a pont:-) En is ugyanigy latom, csak nem tudtam ilyen szepen megfogalmazni:-)
2010. okt. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
77%

az, ha hetente egyszer elmegy sörözgetni, az teljesen ok lenne. de nem kéne s.ggrészegre innia magát, már nem az egyetemi koleszban él... a prostis bulira csak annyit mondtam volna, hogy menjél édes szivem, én nem fogom neked megtiltani.

DE

legyen tisztában azzal, hogy ha megcsal, elveszít titeket.

Igen, ott a kísértés, de tudjon ellenállni. az én férjem ne azért ne csaljon meg, mert éppen nem volt kivel. úgy értékes a hűség, ha ellenáll minden helyzetben...

2010. okt. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem akinek már családja van,az kinőtt a kamasz korból és nem úgy bulizik hogy lerészegedik és elmegy kúrvázni. Én ezt biztosan nem tolerálnám,tarthattok bármilyen hárpiának. ELLENBEN én és a párom is szoktunk járni közös barátainkkal,és külön külön is iszogatni,kocsmázni,mindketőnk volt már húzósabb buliban is (értsd berugtunk) , rugtunk már be együtt is. Viszont addig nem kell inni,hogy az ember mindenféle baromságba belemenjen mint 15 évesen,és prostikat ku.rogasson..

Persze én is voltma már leánybúcsun,nem szúrtam ki a szemem mikor jött a táncosfiú,de nem jutott volna eszembe a müsor után szobára menni vele..:D A bulizásnak,kikapcsolodásnak,ivásnak mindaddig nincs akadálya nálunk amig megbizhatunk a másikban.

Ez emg,hogy "elengedi" az egyik a másikat,iszonyatosan lealacsonyito kifejezés..egyrészt nekem már az anyámtól sem kell engedélyt kérnem egy jó ideje,a páromtól meg főleg nem..ugyanigy én sem vagyok a nevelője,felnőtt ember. Érdekes mi kúrvázás nélkül is tuudnk kikapcsolodni külön-külön is,és nincsen sumákolás hogy "túlorázok szivem,később érek haza",hanem szól nekem hogy elmegy sörözni a haverjaival,én meg mondom neki hogy jó szorakozást. Mindennek van egy határa természetesen,de nem kell láncraverni a másikat,mondjuk akit el lehet tiltani a barátaitól,az meg is érdemli,ha ilyen szerencsétlen. Bár ezekt ugy irtam,hogy nekem még nincs gyerekem, gondolom ezek a fajta kikapcsolodások megritkulnak mivel a gyermek körül sok a teendő,és ezt illik megosztani,nemcsak az egyik szülő feladata hogy ellássa. De teljesen nem kell,hogy megszünjön,és egy tisztességes apát aki ellátja a családot anyagilag+ jó apa is sem kell bezárni a pincébe,néha neki is jár a kikapcoslodás.ugyanigy az anyukának is.

2010. okt. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
Hú gyerekek... Ilyenkor örülök igazán annak, hogy egyedülálló szülő vagyok. Nem mintha én problémát csinálnék abból, ha a fiktív férjemnek bulizni szottyanna kedve, mondjuk abból annál inkább, ha engem viszont nem hagyna. Így legalább nincs vita, és senki szemében nem vagyok házisárkány :D Illetve a beszólást sem kapom senkitől, hogy én maradjak csak a fenekemen, nekem otthon a helyem. Ha úgy hozza a helyzet, megyek, kiszórakozom magam, nem kell megjátszanom magam senki előtt. Asszem arany életem van :D
2010. okt. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!