Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családapaként részt kellene...

Családapaként részt kellene vennie a kanbulikon?

Figyelt kérdés

Olyan "bulira" gondolok, hogy lerészegednek majd elmennek qrvázni.


Biztos, hogy egy apának ilyen bulikra kell járnia?


2010. okt. 20. 12:51
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:

És milyen rendszerességgel? 2-3 havonta vagy hetente?


Az én párom hetente eljár...

2010. okt. 20. 13:12
 12/53 anonim ***** válasza:
91%

A párom eljár a barátaival egy-egy sört meginni, néha betévednek valamelyik szórakozóhelyre. Mindig elmeséli mi volt.

Azt mondta, hogy olyan rossz lenne ha én meg akarnám határozni mikor merre menne, mert látja, hogy van olyan haverja akinek a felesége minden idejét beosztja. Nem engedtem meg a srácnak hogy a párommal elmenjen egyet sörözni. Többször előfordult ez. Most pedig azt hazudja, hogy bent kell maradnia még egy kicsit, hogy meg maradjon a munkája. Valóban nem csinálnak semmi őrültséget. Tanulság az egészben, hogy szerencsétlen ember próbálta innen-onnan megközelíteni a feleségét, aki önzőségből, vagy fene se tudja mi okból korlátozta a párját, aki válaszként hazudik neki.

A qrvázás más tészta, szerintem nincs olyan nő aki elnézné a párjának.

2010. okt. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
90%
jav. nem engedte meg a srácnak. Kétszer ütöttem az m-betűt.
2010. okt. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
94%
Nem, de nem azért, mert családapa, hanem azért, mert ember. Akinek ilyen bulikra van szüksége, azt úgy hívják: hülyegyerek. Egész iparágak épülnek az ilyenekre, a gond azzal van, hogy előbb szaporodnak, utána mutatják meg, milyenek valójában. Aztán van két választásod: vagy jópofát vágsz hozzá, és halál boldogtalanul kivárod, míg totál elzüllik, vagy időben lelépsz, mielőtt a gyereked abba nő bele, hogy ilyen egy "férfi".
2010. okt. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:

Nem nőzni jár, hanem inni.

De minden pénteken hullarészegen jön haza.


Megmutatta az egyik emailjét,amiben egy kanbulira hívják. (Külön beleírták a fizetős nőket is)

2010. okt. 20. 13:19
 16/53 anonim ***** válasza:
83%

Hát nem kell ilyen bulikra járnia.

Milyen az a nő, aki eltűri, hogy egy hányingert keltően büdös, maga alá h*gyozott féreg a hálószobába bemásszon?

Esetleg a qrváktól hazahozza az agyrohasztó betegséget, ragasztva asszonyra, gyerekre?

És aki ezt nem teszi, az papucs?

Válaszoló, akinek ez a norma, remélem, neked csak ilyen igénytelen jut.

2010. okt. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 A kérdező kommentje:

És tőlem kérdezte, hogy elmehet-e.


Azt mondtam hogy nem kéne ilyen bulikba járnia, erre azt mondta hogy micsoda házisárkány lettem mióta megvan a gyerek.

2010. okt. 20. 13:21
 18/53 anonim ***** válasza:
100%

"Válaszoló, akinek ez a norma, remélem, neked csak ilyen igénytelen jut."

Ki mint él úgy ítél. Sarkításban jó vagy.

Már válaszoltam Kedves Kérdező, én vagyok az aki javított a kommentjében.

2010. okt. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
91%
Ennek nem örülnék. Minden pénteken hulla részeg? Hány éves? Huszon évesen ez belefér, de akkor nem kellett volna még gyerek. El lehet menni bulizni, de miért kell ennyit inni? Mi lenne, ha Te meg minden szombaton bulizni járnál a csajokkal? Próbálj vele beszélni. Járjon el a haverokkal sörözni, de ne viselkedjen úgy, mint egy tini.
2010. okt. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg, hogy a jövő pénteken jöjjön haza józanul, mert most te mész. A gyerek az övé is, minden második hétvégén vigyázhat rá.

Aztán nehogy meghatározza, hogy hova mész.

Ha tiltakozik, akkor mondhatod, hogy ő a hárpia.

2010. okt. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!