Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családapaként részt kellene...

Családapaként részt kellene vennie a kanbulikon?

Figyelt kérdés

Olyan "bulira" gondolok, hogy lerészegednek majd elmennek qrvázni.


Biztos, hogy egy apának ilyen bulikra kell járnia?


2010. okt. 20. 12:51
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:
30 éves, és fél éves a gyerekünk.
2010. okt. 20. 13:27
 22/53 anonim ***** válasza:
100%
Undorító a k.rvázós része a dolognak de és ha összeszed valamit és rád ragasztja. Jó kis családapa az ilyen. Az ilyen férfiaknak nem való család csak a haverok a pia meg a prost.k, meg ezeknek lesz életre szóló szenvedélye a játékgépezés. Ennek, hogy ilyen a férjed a házasságkötés előtt ki kellett volna derülnie, valószínűnek tartom, hogy a házasság előtt kevés időt hagytatok egymás kiismerésére.
2010. okt. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:

"Ennek, hogy ilyen a férjed a házasságkötés előtt ki kellett volna derülnie, valószínűnek tartom, hogy a házasság előtt kevés időt hagytatok egymás kiismerésére."


Te sem olvastad el amiket írtam.

2010. okt. 20. 13:28
 24/53 anonim ***** válasza:
10%
én még nem vagyok családapa, de ismerem már magamat annyira hogy nekem nem fog senki parancsolni, legfőképpen nem egy asszony!
2010. okt. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
48%

Ezzel az erővel azt is ki lehetne jelenteni, hogy a nőnek nincs joga többé a barátnőivel összejárni és beszélgetni egy kávé és süti mellett a cukrászdában, mert ő már nem nő, hanem CSALÁDANYA.


Mindekét félnek jár a szabadság, és a nőnek ugyanúgy nincs joga megtiltani a férfinak, hogy az mit csináljon, mint a férfinak, hogy mit csináljon a felesége a szabadidejében. Arról nem is szólva, hogy a nők is megcsalhatják a férfiakat egy "barátnős cukrászdába beülős" délutánon, mint a férfiak a kanbulik alatt.


Ez nem a "kanbuli" függvénye, hanem az adott férfi lelkiismeretéé. "Véletlenül" senki sem csalja meg a párját, alkoholra fogni pedig hatalmas butaság. Ha valaki nem akarja megcsalni a párját, akkor nem fogja megcsalni, ha valaki nem akarja hullarészegre inni magát, akkor nem fogja leinni magát. Ennyi.


A házasság komoly válságát jelzi, ha egy nő arra hivatkoza, hogy a férje már nem férfi, hanem "CSALÁDAPA", nem engedi el otthonról, hogy a haverokkal lógjon egy keveset. Az ilyen nő ne férjet akarjon maga mellé, hanem egy robotot...

2010. okt. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem, jobb, ha elkapod a tökét, mert úgy látom kezd kicsúszni a kezedből a gyeplő! Elfog kanászodni, aztán lesheted. Ha heti rendszerességgel eljár, az nagyon durva. Ő már családapa!
2010. okt. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkét félnek el kell mennie néha kikapcsolódni, mert ha nem mennek, és szükségük lenne rá, akkor egy idő után felgyülemlik bennük a feszültség, és egymáson fogják kitölteni a haragjukat. Az, hogy kinek milyenek a bulizási szokásai, az már más kérdés. Én például hozzá se mennék egy olyanhoz, akinek az a szórakozása, hogy ku.vázni megy. Ha néha meg elmegy, és kicsit több volt a piából, hát egye fene, legalább érzi, hogy nincs állandó kontroll alatt, ami pedig csak a kapcsolatot erősíti. DE! ugyanúgy néha el kell mennie a nőnek is, hogy ő is érezze, hogy ezentúl nem csak a gyerekekre vigyáz, meg főz, mos, takarít, stb., hanem ÉL. Az ember társasági lény, kellenek neki a barátok. Szerintem.
2010. okt. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:
Kb 3 hónapja eltudtam menni pár órára, akkor is csak fodrászhoz meg kozmetikushoz.
2010. okt. 20. 13:42
 29/53 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, hát mondd meg a férjednek, hogy Te is szeretnél néha lazítani, vagy csak felfrissülni, és kész. Attól, hogy kisbabád lett, még ne add fel a régi életedet! A gyerek csak jó nagy része, de nem egésze az életednek! Lehet, hogy ezt most durván hangzott, de akkor is így gondolom. Maradj meg NŐnek, hogy a férjed is azt lássa, hogy neki van a világon a legszebb, legaranyosabb, legkedvesebb felesége a Földön! Hogy a többi nő irigykedhessen, hogy milyen fantasztikus ez a NŐ. Természetesen nem csak a külsőségekre gondolok, hanem a belső szépségre is. Biztosan tudod, milyen sokat jelent, ha a barátaiddal trécselhettek a régi dolgokról, teljesen felüdíti az embert. Őszintén kívánom így látatlanban is, hogy ÉLVEZD AZ ÉLETET, mert "La vita é bella". :)
2010. okt. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
89%
Az én férjem jár kanbulikra, de az nem azt jelenti, hogy qrváznak, mert már mindegyik házas. Beülnek egy pubba és eliszogatnak, néha meccset néznek. Ennyi. A qrvázást én sem hagynám, sőt! Válnék, ha megcsalna.
2010. okt. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!