Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos, hogy én dolgozzak a...

Jogos, hogy én dolgozzak a bàtyám után?

Figyelt kérdés

Itthon vagyunk a tesómmal (én 17, ő 20)


A szüleink elutaztak 2 napra. Anyám rajtam ugrál telefonon, hogy mosogassak a testvérem után, mert szegényke nem tud. Ami igaz is, nem tud. Felnőtt létére egy mosást se elindítani. Anyám mindig mos, főz rá, takarít.


Velem ordít az anyám telefonon, hogy ugye mindent megcsináltam? Elmosogattam? Stb.

Hát nem, csak a saját tányérjaimat. Most én vagyok a szófogadatlan lány, vagy igazam van?


ma 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
12%

Ezek szeirnt az elmúlt 17 évben is a bátyád csicskája voltál. szóval nem jogos a felháborodásod. Joggal várják el, hogy ahogy eddig, most is megcsinálod. Lázadozni nem telefonon kell, hanem személyesen.


És ezzel nem azt mondom, hogy jár a pacsi a szülőknek, hogy neveltek egy életképtelen fiút meg egy hisztikrisztit, aki máshol keresi az önigazolást, de abból kell főzni ilyenkor már, amit eddig sikerült összehozni.

ma 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 nem voltam a csicskája, Anyám volt a csicskája. Én nem ugráltam neki soha.
ma 14:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg ezzel a két emberrel a problémád és kérdezd meg, hogy miért nem csinálja ő? Ha azt mondja, hogy nem tud, az nem válasz, ez nem olyan dolog amit nem lehet megtanulni. Akkor tanulja meg. De ne hisztizz, hanem beszéld meg.
ma 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A bátyád értelmi fogyatékos vagy mozgássérült?
ma 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz vele leülni, és megmondani neki hogy innentől elosztjátok a házi munkát, amit nem tudom majd megtanítod neki?
ma 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom még abban a tudatban él az anyuka, hogy a fiú gyermek nem tud ilyeneket és ne is csináljon ilyeneket. Ott a lány gyerek, majd az megcsinál mindent. Elég szánalmas, hogy ez még jelen van és belekényszerítenek téged, kérdező. Magad után rendezd a dolgokat, a bátyád meg megoldja magának. Remélhetőleg majd olyan barátnője lesz, aki kicsit “helyre rakja”.
ma 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!