Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném hogy szeressen...

Szeretném hogy szeressen engem is valaki, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A családom kigolyózott, Apai Nagymamám egyedül nevelt fel. (Apám sokat ártott a rokonaimnak kb. 6 éves koromban és úgymond rajtam verik le így, hogy gyűlölnek engem is, pedig nem is ismernek!!?) Barátaim sajnos nincsenek!


Iskolák után rögtön dolgozni kezdtem, de sosem sikerült emberi kapcsolatokat kialakítanom sajnos.


Úgymond élek a hobbimnak, és abban keresek vígaszt!

Ezért én már rég "különcé" váltam.


Nem járok bulizni, soha nem is voltam.



De vágyom arra hogy szeressenek!



#magány #szeretet #család nélkül
ma 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

Sajnos részben magamra ismertem.

Bár engem nem gyűlölt senki. Csak éppen a sok kedves ember miatt a szívem kissé megkeményedett,pedig sok gyengédség lenne bennem.


Gondolom, sokan vagyunk így ezzel.

ma 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Hosszútávú önismeret, pszichoterápia. Csakis ez van.
ma 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Potyondi Gergely válasza:
63%
Valószínűleg egy keresztény videóban azt hallottam, hogy ha azt akarjuk hogy szeressenek, akkor nekünk is szeretni kell másokat.
ma 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát barátkozz, lehet neten is, ott előtted az egész világ. Munkahelyen, suliban egy kényszerből összezárt közösségben kevesebb az esély, hogy találsz olyat akivel jól kijönnél, főleg ha különc vagy. De neten találhatsz. Én is ezt tettem és bejött.
ma 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj....te nem tehetsz semmiről, valószínűleg egy jó ember vagy, csak rossz helyre születtél, bántottak téged. Viszont mindez nem téged minősít, úgyhogy nyugodtan jóba lehetsz magaddal. Ha már magaddal jóban vagy, akkor mások is könnyebben fognak hozzád csatlakozni. Amúgy mindenki azt hiszi magáról, hogy különc, pont ettől lesznek egyformák. :)
ma 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!