Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családapaként részt kellene...

Családapaként részt kellene vennie a kanbulikon?

Figyelt kérdés

Olyan "bulira" gondolok, hogy lerészegednek majd elmennek qrvázni.


Biztos, hogy egy apának ilyen bulikra kell járnia?


2010. okt. 20. 12:51
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
100%
Ja persze úgy jár kanbulikra, hogy én is járok csajbulikra, de egyikünk sem lép félre.
2010. okt. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
82%

Apa mikor hazatántorog a ribancoktól, vagy csak rothadó sör szaga van, jó nagy nyálas puszit nyom a baba arcára?

Herpeszt, gombát hoz-e ajándékba?

Válaszoló társam, akit nem fog korlátozni a leendő feleség: kívánom, hogy ilyen nőt találj társnak. Talán 20-as lesz. Nem az évei szerint, hanem az IQ-ja.

2010. okt. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
88%
Az előzőnek üzenem, hogy ott a pont, jót szóltál! :) Viszont azért nem kell a végletekig elmenni, néha belefér pár sör. Néha, és pár sör.
2010. okt. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
100%
A k*rvázás részét leszámítva nekem nem lenne ezzel gondom. Épp így szerintem egy családanya is elmehet bulizni, ha ez nem pasizást jelent. Meg úgy egyáltalán, bárki, aki kapcsolatban van, miért ne mehetne el bulizni, ha ez nem egyenlő a megcsalással?
2010. okt. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
47%
Erre mondta a nagynéném, hogy a nő mindig magának szüli a kölyköt. Nekünk 2 gyerekünk van és nem engedném, hogy eljárkáljon, lesz@rom, hogy barát vagy ki a halál f@sz@. Én sem járok sehova. Azért lettünk egy család és vállaltuk a gyerekeket, hogy együtt csináljuk végig. Közös programot szervezzen ne a barátaival menjen, mert ennek olyan szaga van, hogy ki kell pihenni a családot. Tudnék ujjal mutogatni itt a környezetemben olyan pasira, aki így gondolja, közbe meg azt mondja neki 5 gyerek kell... hát nevetséges
2010. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
50%
Hát utolsó, nem irigylem a férjed...
2010. okt. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
46%
Együtt csináljuk VÉGIG??? Szerinted mi a házasság, kiképzőtábor?
2010. okt. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
100%

14:38,

te kiugrasz belőle, amikor 3-4-5 éves a gyereked?

Igen, végig.

Vannak olyan házasságok, amit nem úgy kötnek, hogyha nem tetszik, akkor majd elválunk.

Ilyen előfeltétellel nem kell gyereket tervezni.

2010. okt. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:
Nem akar vigyázni a gyerekre.
2010. okt. 20. 14:45
 40/53 anonim ***** válasza:
100%

14:30 vagyok.

Páran majd megérti páran majd nem amit írtam. A kérdező is írta nem akar vigyázni a gyerekre, de részegen hazajárni, qurvázni, a feleségét sz@rba hagyni igen. Süllyedjen el az ilyen.

2010. okt. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!