Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok szülő...

Miért van az, hogy sok szülő a semmire szül gyermeket?

Figyelt kérdés
Se lakás, sem biztos jövedelem, sokszor még a párkapcsolat is ingatag.Ilyen helyzetben a gyerek is eleve hátránnyal indul.Mi ennek az oka?
2010. okt. 13. 14:25
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim válasza:
Mer ezt látja másoktól és amit sokan csinálnak azt tartják normálisnak.
2010. okt. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:

Tegnap 21:38 vagyok. Elfelejtettem hozzá tenni, hogy egyébként városban nőttünk fel a férjem is és én is. A panelben nem lehet megatnulni a kertészkedést és az állattartást, de rengeteget segítettek a szomszédaink, akik így a második családunk lettek.

Amikor kislány voltam, irígyeltem azokat, akik jártak falura nyaralni a nagymamához, mert nekem a nagyszüleim is városiak. Most az én gyerekeimet irígylik a kis barátaik, hogy járnak a nagyihoz és a dédihez a városba, a "varázslaots" panelházba! :D

2010. okt. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!