Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

Férjem minden vasárnap horgászni jár. Természetesen messzire, kb másfèl-2 óra az út. 3-ra szokott haza érni, hogy legyen ideje a 3 éves gyerekünkkel időt tölteni, elmenni pl nagyszülőkhöz, játszótérre. Addig én tudok egy kicsit én időzni. 3kor felhívtam, hát ő mèg horgászik... nagyon ideges lettem, mert kb 5 óra lesz mire haza ér. Jó az idő, de mire elmennek vmerre már kb 6 óra lesz. Direkt úgy intéztem a dolgaimat, hogy akkor elintézem őket addig. De persze nem jön össze, lecsaptam a telefont szó nélkül. Még az is felhúzott ahogy mondja, ő még ott van, azt hitte csak egy óra van...

Azért nem hívtam korábban mert nem szokott így "kibaszni" velem.

Bocsi mindenkitől, ideges vagyok.


2023. ápr. 23. 16:08
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
25%
Off: ilyen kérdéseket olvasva mindig elámulok, hogy másoknak milyen jó élete van (vagy nekem milyen rossz?) nézőpont kérdése. Az én férjem soha életben nem vitte sehova nélkülem a gyereket, nem hogy rendszeresen. Ilyenen, hogy késik pár órát fenn sem akadok. Az lenne fura, ha egyszer akkor jönne haza mikorra mondta. Szerintem ha ez egyszeri alkalom, ne húzd fel magad. Jusson eszedbe, hogy sokan vagyunk, akik a havi 2-3 óra énidőnek is örülnénk, de nincs. Ha más baj nincs vele, csak egyszer elbambult a vízen, ne szedd le a fejét.
2023. ápr. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
58%
Egyébként egyszerű: nem kell szülni, és nincs probléma. Én nem tettem, és azt csinàlok, amit akarok, oda megyek, ahova akarok.
2023. ápr. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
30%
Ha nem szokott ilyet csinálni...írtad is meg azt is hogy 3ra haza szokott érni. Szóval ez ritka alkalom, akkor nem, nem jogosan akartál ki!
2023. ápr. 24. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
67%
Egyszerű. Minden vasárnap kettőkor átviszed te a nagyszülőkhöz a gyereket. Esetleg már egykor. Majd egyedül egész délután azt csinálsz amit akarsz.
2023. ápr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
71%

De a férjed minek horgászik akk neked minek énidő? Ez kb ugyan ilyen. Akkor legyen havi 1 mindkettőtöknek ilyen és pont.

Időbe haza szokott érni most nem...ebből kell ekkora hisztit csinálni? Sok pasit már tényleg sajnálok.

A hétköznapok hogy szoktak tétlenül?

2023. ápr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 A kérdező kommentje:

45


Direkt engedem el, hogy utána nekem is legyen időm. Nem az a baj hogy késett, hanem hogy le volt fixálva a nagyszülőkkel is hogy elviszi oda, mindenki tervezett, ő meg leszarta... ha nem hívom fel akkor mikor jött volna?

Amúgy meg ez a mánia, hogy ő nem tud annyit menni, amennyit szeretne. Állandóan panaszkodik, mert van haverja aki napokra kimegy a vízre, ő nem tud ilyet blabla.

2023. ápr. 24. 15:48
 47/63 A kérdező kommentje:

44


Vinném, de már nagyon idősek. Nem bírnának egy 3 évessel.

2023. ápr. 24. 15:49
 48/63 A kérdező kommentje:

42


Az a te életed.

Akkor ennyi erővel ne szüljön senki ugye, ha probléma van?

2023. ápr. 24. 15:50
 49/63 anonim ***** válasza:
77%

"De a férjed minek horgászik akk neked minek énidő? Ez kb ugyan ilyen."


De a kérdező heti 2-3 óra énidőt kér, a férje meg odavan a majd' 10 órát minden vasárnap.


Na, hát mondjuk öszinte leszek, kérdező, azt se tudom, minek vagytok még együtt, nincs is semmi családi életetek. Azt írok, hétköznap alig látjátok, mert későn ér haza, hétvégén egész vasárnap nem vagytok együtt, hát nem tudom, lehet, hogy a szomszéddal több időt töltök el a közös kerítés mellett, mint ti a férjeddel.


Minek vagytok együtt, ha ennyire nincs igényetek egymásra? Váljatok el, legyen közös felügyelet, és akko minden második héten énidőd lesz az egész hét.

2023. ápr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
82%

"Az én férjem soha életben nem vitte sehova nélkülem a gyereket, nem hogy rendszeresen"


Most erre mit lehet mondani? Ez a nem normális szerintem...

2023. ápr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!