Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

Férjem minden vasárnap horgászni jár. Természetesen messzire, kb másfèl-2 óra az út. 3-ra szokott haza érni, hogy legyen ideje a 3 éves gyerekünkkel időt tölteni, elmenni pl nagyszülőkhöz, játszótérre. Addig én tudok egy kicsit én időzni. 3kor felhívtam, hát ő mèg horgászik... nagyon ideges lettem, mert kb 5 óra lesz mire haza ér. Jó az idő, de mire elmennek vmerre már kb 6 óra lesz. Direkt úgy intéztem a dolgaimat, hogy akkor elintézem őket addig. De persze nem jön össze, lecsaptam a telefont szó nélkül. Még az is felhúzott ahogy mondja, ő még ott van, azt hitte csak egy óra van...

Azért nem hívtam korábban mert nem szokott így "kibaszni" velem.

Bocsi mindenkitől, ideges vagyok.


2023. ápr. 23. 16:08
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 A kérdező kommentje:

14


Nem haverokkal ment... honnan veszed?

2023. ápr. 23. 17:43
 22/63 A kérdező kommentje:

15


Az a te gyereked

2023. ápr. 23. 17:45
 23/63 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy aki(k) itt szapulja a kérdezőt annak van családja is, vagy csak egy 40 éves nőtlen incel, aki talán még az anyjával is lakik?


Elnézést, miért is olyan nagy kérés, hogy egy APA a HÉTVÉGÉN fordítson IDŐT, a saját GYEREKÉRE?


Egyáltalán nem hárpia a kérdező, ha ezt a heti horgászosdit megengedhette magának a férje, és igenis jogos a felháborodás, hogy 5-6 órákat tud szánni a hobbijára a hapsi, de azt, hogy a gyerekével foglalkozzon, arra már nem jut 2 órája.


Kicsit le vagytok maradva, a nő nem egy háztartási gép, ami főz, mos, takarít, neveli az ivadékodat és még meg is dughatod.


Aki itt pszichológust ajánl, meg hogy nem bírja a konfliktusokat kezelni a nő, azon a szinten van, aki a "hisztéria" fogalmában hisz és dildóval meg lobotómiával kezelné. Ami elég gáz.

2023. ápr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem neked van egy második "gyereked":DD
2023. ápr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 A kérdező kommentje:
Reggel 6kor ment el, most ért haza, most akarta elvinni a kislányunkat. De már nem engedtem, 7kor fürdetés...
2023. ápr. 23. 18:18
 26/63 anonim ***** válasza:
92%

De miért tűröd el ezt egyáltalán?


Én biztos nem lennék benne abban, hogy a férjem hetente egyszer fél napot távol tölt tőlünk, akkor mikor vagytok együtt?


Gondolom, egész héten dolgoztok/dolgozik, nem sokat találkoztak, hétvégén is akad tennivaló, mikor töltötök egyáltalán együtt minőségi időt?


Oké, hogy néha elmegy, de heti egyszer....

2023. ápr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
4%

Biztosan le leszek hurrogva, a válaszommal,de nem jogos a kiakadásod. Ő egész héten dolgozni jár,hogy legyen étel,és tető a fejetek felett. Egyszer elnézi az időt és így kiakadsz? Csak mert egyszer nem volt én időd? Akkor miért szültél gyereket? Lemondással jár, és főleg egy nő részére..

És ezt,mint Nő mondom neked.

2023. ápr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
91%

"Ő egész héten dolgozni jár,hogy legyen étel,és tető a fejetek felett"


??????


És honnan tudod, hogy a kérdező nem dolgozik?

2023. ápr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
25%
A horgászás minden hobbik legalja, ne riadj vissza semmitől hogy leszoktasd róla
2023. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 A kérdező kommentje:

27


Nem szeretnék veled vitatkozni, de nem azért szültem hogy minden percemet a gyermekem töltse ki akármennyire is imádom! Felnőtt nőként nekem is vannak igényeim, mégha azok minimálisak is. Hetente 2-3 óra. Nem vagyok robot! Hetköznap későn ér haza. Keveset van együtt a kislányunkkal. A nagyszülőkkel is meg volt beszèlve hogy mennek. Szombaton nagybevasárlás, takarítás, esetleg rokonlátogatás.

2023. ápr. 23. 19:09
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!