Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

Férjem minden vasárnap horgászni jár. Természetesen messzire, kb másfèl-2 óra az út. 3-ra szokott haza érni, hogy legyen ideje a 3 éves gyerekünkkel időt tölteni, elmenni pl nagyszülőkhöz, játszótérre. Addig én tudok egy kicsit én időzni. 3kor felhívtam, hát ő mèg horgászik... nagyon ideges lettem, mert kb 5 óra lesz mire haza ér. Jó az idő, de mire elmennek vmerre már kb 6 óra lesz. Direkt úgy intéztem a dolgaimat, hogy akkor elintézem őket addig. De persze nem jön össze, lecsaptam a telefont szó nélkül. Még az is felhúzott ahogy mondja, ő még ott van, azt hitte csak egy óra van...

Azért nem hívtam korábban mert nem szokott így "kibaszni" velem.

Bocsi mindenkitől, ideges vagyok.


2023. ápr. 23. 16:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
80%
Igen
2023. ápr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
21%
Ilyen apróságokon teljesen felesleges felidegesíteni magadat. Ha ilyen apró impulzust nem tudsz kezelni és ennyire felidegesíted magadat mi lesz akkor ha komoly stresszfaktorral kell szembenézned? Valami nem kerek nálad az fix
2023. ápr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
84%
Valószínűleg nagyobb gondok vannak a házasságodban, mint az, hogy benézte az időt. Így nehéz bármilyen véleményt is mondani, mert ha "csak" ennyi a probléma, sokan ezt meg sem említenénk.
2023. ápr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
75%
Nekem már az fura, hogy minden vasárnap horgászni jár a haverokkal.
2023. ápr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
94%

Ne már, hogy nincs közelebb...


Felőlem horgásszon háromig, de ennyit utazni szerintem sok.

2023. ápr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
86%
Igen, igazad van.
2023. ápr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:

2


Neked van gyereked? Pláne egy 3 éves, aki mellett alig van időm vmire is?? Én is vágyom egyedülletre, csendre, hobbimra! És hogy az apró dolgaimat nyugiban elintézzem. Vagy csak leüljek, olvassak egy kicsit közben cappuccinózni, úgy hogy a gyerek nem zavar meg közben! Szeretem a lányom, de ha 2-3 órát hétvegén nem kapok meg, igen csak szarul érzem magam. A párom meg fél napra elmegy a Dunára hajoval pecázni!!

2023. ápr. 23. 16:38
 8/63 A kérdező kommentje:
Most is csak azért tudok írni mert mellettem mesét néz.
2023. ápr. 23. 16:41
 9/63 anonim ***** válasza:
11%

#7 keressél fel egy pszichiátert mert nem vagy képes kezelni a stresszhelyzeteket és idővel komoly mentális illetve idegrendszeri problémád alakulhat ki ebből. Idejekorán el lehet kezdeni az antidepresszánzsok és nyugtatók szedését preventív jelleggel hogy megelőzd a súlyosabb idegrendszeri károsodást. Ezt tekintsd amolyan 0. diagnózisnak.


Maradok tisztelettel: Dr. Rados

2023. ápr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:

9


Számodra az a normális ha a ferfi bármit bármeddig csinálhat, addig amíg a feleségének semmire sincs ideje. Igen, ettől minden nő bedilizik.

2023. ápr. 23. 16:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!