Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

Férjem minden vasárnap horgászni jár. Természetesen messzire, kb másfèl-2 óra az út. 3-ra szokott haza érni, hogy legyen ideje a 3 éves gyerekünkkel időt tölteni, elmenni pl nagyszülőkhöz, játszótérre. Addig én tudok egy kicsit én időzni. 3kor felhívtam, hát ő mèg horgászik... nagyon ideges lettem, mert kb 5 óra lesz mire haza ér. Jó az idő, de mire elmennek vmerre már kb 6 óra lesz. Direkt úgy intéztem a dolgaimat, hogy akkor elintézem őket addig. De persze nem jön össze, lecsaptam a telefont szó nélkül. Még az is felhúzott ahogy mondja, ő még ott van, azt hitte csak egy óra van...

Azért nem hívtam korábban mert nem szokott így "kibaszni" velem.

Bocsi mindenkitől, ideges vagyok.


2023. ápr. 23. 16:08
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
9%

egyetértek a kollégám diagnózisával egy ilyen jelentéktelen dolgon normális lelkiállapotban lévő kiegyensúlyozott ember nem idegesíti fel magát.


ha nem is egyből pszichiáterrel vagy elmegyógyintézettel de egy psizchológussal mindenképp ajánlott egy konzultációs alkalmat előjegyezni mihamarabb

2023. ápr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 A kérdező kommentje:

11

Neked jelentéktelen! Nem vagy a helyemben, köszönöm nem vagyok kíváncsi az ajanlatodra, mr kamu pszichiater

2023. ápr. 23. 16:49
 13/63 anonim ***** válasza:
93%

"3-ra szokott haza érni"

Ő. És hol vagy te a műsorban? Miért mindig te alkalmazkodsz?

Miért nem beszélitek meg előre, hogy mikor jöjjön?

Vagy hívd délben, hogy biztos hazaérjen 3-ig.

2023. ápr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
18%
Konstruktív jelleggel jelzem meg hogy ha ilyen kiállhatatlan személyisége lenne a feleségemnek amit a hozzászólások alapján le lehet szűrni én is inkább a haverjaimmal horgásznék a Dunán mint hogy vele töltsem a vasárnapot. Amúgy gondolom nem véletlenül nézte el az időt és nem rohant haza, nézzél magadra!
2023. ápr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
19%

Jajj de kedves feleség lehetsz, biztos jó a hazassagotok. Nem véletlenül "nézte be sz órát" szerencsétlen. Menekul a háklis asszonytól..

Amúgy egyszerű. Te meg minden szombaton csinálj valamit amikor ő otthon van.

Egyébként amig írkalsz ihatnal kvt is. Nekem is 3 éves a kicsi, mondjuk én szeretek vele lenni és úgy neveltem hogy le tudja magát foglalni.

2023. ápr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
97%
A helyedben jövő héten én lépnék le vasárnap délután 3-ig és innentől kezdve felváltva így lenne.
2023. ápr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
91%
Akik szapulják a kérdezőt, gondolom voltak otthon 3 évig egy kisgyerekkel. Teljesen érthető, ha kiakad. Ülj le a férjeddel és beszéld meg vele, hogy ne vegye félvállról téged, számítottál erre az időre
2023. ápr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 A kérdező kommentje:

14


Ha értelmezted volna a szöveget, a gyerekkel kellett volna játszóra és a nagyszülőkhöz mennie! Nem velem lennie! Én azt nézem hogy a lányával legyen minősegi idejük.

2023. ápr. 23. 17:41
 19/63 anonim ***** válasza:
92%

Döbbenetes hogy már pszichiáterhez küldik a kérdezőt!

Nem minden esetben akadna ki ezen az biztos a kérdező sem, lehet hogy amugyis rossz napja vagy időszaka van, vagy akar több probléma is van a háttérben

Egyáltalán nem tartom jónak hogy a hétvége egy napjabol fixen a férje mindig mással és máshol van. Hobbi ide vagy oda. Kicsi gyerek van, háztartás, gondolom főzni is kell az asszonynak. Teljesen igaza van, ha már ilyen jófej hogy ebbe belemegy, akkor az lenne a legkevesebb ha korrekt lenne a férje is. Fel sem fogják a férfiak hogy csak a gyerekekkel otthonlet mivel jár!!!!!félelmetes volt a kérdező megtámadása!" Ha ilyen nő lenne otthon én sem mennék haza"ez is mi??!! Az ilyen férfinak nem való nő és család. Üljön venkoraban a kocsmába, ott nem art senkinek!

2023. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 A kérdező kommentje:

13

Minden szombaton megbeszèljük. Meg is ígérte. Délelőtt 11 körül beszéltünk utoljára és mondta 1-kor indul majd...

2023. ápr. 23. 17:42
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!