Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

Férjem minden vasárnap horgászni jár. Természetesen messzire, kb másfèl-2 óra az út. 3-ra szokott haza érni, hogy legyen ideje a 3 éves gyerekünkkel időt tölteni, elmenni pl nagyszülőkhöz, játszótérre. Addig én tudok egy kicsit én időzni. 3kor felhívtam, hát ő mèg horgászik... nagyon ideges lettem, mert kb 5 óra lesz mire haza ér. Jó az idő, de mire elmennek vmerre már kb 6 óra lesz. Direkt úgy intéztem a dolgaimat, hogy akkor elintézem őket addig. De persze nem jön össze, lecsaptam a telefont szó nélkül. Még az is felhúzott ahogy mondja, ő még ott van, azt hitte csak egy óra van...

Azért nem hívtam korábban mert nem szokott így "kibaszni" velem.

Bocsi mindenkitől, ideges vagyok.


2023. ápr. 23. 16:08
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, biztos nem csajozik? Csak elég fura ez a rendszeres távollét úgy, hogy hétközben alig látjátok egymást. Oké, hogy énidő, meg hobbi, de ha így is kevés időt töltötök együtt biztos, hogy minden vasárnap horgászni kell?
2023. ápr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
26%

27-es vagyok, 28-as mivel leírta a kérdező, hogy otthon van a gyerekkel, így ebből adódik, hogy nem dolgozik. (Gyes vagy gyeden van,ezt nem írta,csak otthon van)


Amit még hozzá tennék,és szemet szúrt,azt nem sajnálod (vagy inkább ezt nem emelted ki),hogy így a gyerekre nem volt idő. Valóban nem vagy robot,de anyáinknak nem volt ilyen lehetőség,meg voltak(teszem hozzá akkor jóval másabb volt apáink felfogása is, ami nem feltétlenül volt jó).


29-es: miért alja? Azért mert te nem szereted ? Miért is kell valakit a hobbijáról leszoktatni?

2023. ápr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 A kérdező kommentje:

32

Természetesen a kislányomat sajnálom a legjobban, valahol írtam róla, de nem így fogalmaztam.

2023. ápr. 23. 19:31
 34/63 A kérdező kommentje:

31


Biztos nem. Naponta többször videocsetelünk viberen a gyermekünk miatt hogy lássák egymást.

Ha Dunán van, fogás, küld képet róla.

2023. ápr. 23. 19:34
 35/63 A kérdező kommentje:

31


De amúgy igazad lehet, megcsal a hobbijával...😃

2023. ápr. 23. 19:35
 36/63 anonim ***** válasza:
80%

27-es és 32es vagyok. Elnézést kérek akkor elsiklottam felette.

Nézd, ezt higgadtan beszéld meg vele.

Mert,ha az ember dühös csúnyán tud beszélni a másikkal.

2023. ápr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
90%

"Ő egész héten dolgozni jár,hogy legyen étel,és tető a fejetek felett."


Ki mondta, hogy kié a ház? Lehet a nő hozta a házasságba.


Ki főzi meg azt az ételt?


Ki tartsa rendben a házat, hogy amikor a drága férj hazaesik ne a pizzásdobozokban fetrengjen?


A házi munka nem munka?

A gyerek nem csak az apáé?


Miért ér kevesebbet a nő szava, csak mert otthon van a picivel?

2023. ápr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
18%

Mondtam olyat, hogy kevesebbet ér? Szerintem nem.

Van egy mondás miszerint egy nő csak is magának szül.

Ha párja/férje minden héten eljátszaná ezt jogos lenne a nagy kirohanás.

Szerintem egy évben 1x nem. Ennyi.

2023. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
97%

"Ha párja/férje minden héten eljátszaná ezt jogos lenne a nagy kirohanás.


Szerintem egy évben 1x nem. Ennyi'


De azt minden héten eljátssza, hogy kvázi egy fél napra elmegy, ott, hagyva a családját. Na, a francnak kellene ilyen férj, aki minden vasárnap inkább a horgászbotjával van, mint velük.

2023. ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
8%

"Nem szeretnék veled vitatkozni, de nem azért szültem hogy minden percemet a gyermekem töltse ki akármennyire is imádom"


Valld be őszintén csak a CSOK és adókedvezmények miatt kellett egyébként nem is szereted a gyerekedet mert akkor nem okozna ekkora lelki traumát

2023. ápr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!