Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi nem érthető azon, hogy NEM?

Mi nem érthető azon, hogy NEM?

Figyelt kérdés

Teljesen kiidegel a család. Nemrég volt a szülinapom, 36 lettem. Állandóan jobbról balról mindenki azzal jön, mikor lesz már gyerek, nagyon ideje lenne!


Ezerszer elmondtam már, h gondolatomban sincs, én nem fogok abból kiállni, h éjjel nappal ébren vagyok, hallgatom a folytonos sírást, és megszünjon az eddigi életem. Nem akarok gyereket, soha nem is akartam szülő lenni, én maximálisan elégedett vagyok a saját életemmel, nem kell plusz ember bele. Miért kell szó szerint minden egyes családi összejövetelen megkérdezni? Nem fogják fel?? Ennyire hülyék nem lehetnek, ha elmondtam már 100szoe, h nem! kell gyerek.


2023. ápr. 12. 18:28
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
20%
Nekem ezzel éppen ellentétesek a tapasztalataim 30as... de teljesen mindegy is.
2023. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
88%
Attól még nem lesz kevésbé valid a másik tapasztalata, mert neked ellentétesek a saját tapasztalataid, de így van, a kérdés szempontjából totálisan lényegtelen, ha meg is bánná valaha is e döntését a kérdező (amire egyáltalán semmi garancia), az is az ő magánügye és baja lenne.
2023. ápr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!