Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi nem érthető azon, hogy NEM?

Mi nem érthető azon, hogy NEM?

Figyelt kérdés

Teljesen kiidegel a család. Nemrég volt a szülinapom, 36 lettem. Állandóan jobbról balról mindenki azzal jön, mikor lesz már gyerek, nagyon ideje lenne!


Ezerszer elmondtam már, h gondolatomban sincs, én nem fogok abból kiállni, h éjjel nappal ébren vagyok, hallgatom a folytonos sírást, és megszünjon az eddigi életem. Nem akarok gyereket, soha nem is akartam szülő lenni, én maximálisan elégedett vagyok a saját életemmel, nem kell plusz ember bele. Miért kell szó szerint minden egyes családi összejövetelen megkérdezni? Nem fogják fel?? Ennyire hülyék nem lehetnek, ha elmondtam már 100szoe, h nem! kell gyerek.


2023. ápr. 12. 18:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
24%
Előfordul, hogy az embereknek megváltozik a véleménye ezzel kapcsolatban és reménykednek benne. Vagy csak szimplán basztatni akarnak. Engedd el
2023. ápr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
73%

Valószínűleg nem vagy elég határozott, amikor rendre utasítod őket, vagy csak simán agresszív vagy, ami pont kapóra jön a még több baszogatáshoz.

Vigyorogva is meg lehet mondani, hogy "köszönöm, hogy érdeklődtök, szexelek eleget, főleg, azt szeretem mikor hátulról csinálja, akkor nagyon visítok". És kacsintasz. Soha többet nem kérdezik meg.

2023. ápr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
2. köszi:D esküszöm be kéne játszani ezt a következőnél xD
2023. ápr. 12. 18:47
 4/32 anonim ***** válasza:
94%

Nem lehet mit tenni, nekik ez a természetes.. Ez a "ha ők ezt csinálták neked is így kell" felfogás.

Engem is folyton csesztet a családom mert nem azt csinálom mint a korosztályom 70% hogy bandázok, iszom, drogozom, bulizok éjjel nappal hanem inkább itthon csendben elfoglalom magam. Meg azt se értik meg, hogy nem akarok bárkivel összejönni. 21F

2023. ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
97%

Miert vagy ilyen redardalt 5-os? Attol meg, hogy valaki nem akar gyereket, nem biztos, hogy rosszul banik vele.

27 eves fiu vagyok es nem akarok gyereket... Hasonloan gondolkodom, mint a kerdezo, ennek ellenere imadom az unokaocseimet, es minden gyerekkel kedves vagyok.

2023. ápr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
6%
Majd ha nem hazudozol magadnak hülye indokokat, miért nem kell gyerek, nem fog érdekelni, ki mit gondol erről.
2023. ápr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
93%

Legközelebb mond azt nekik, hogy bzi vagy vagy leszbi. Onnantól már nem a gyerek lesz a fő témájuk! :D


Egyébként apósom is olyan, hogy ezer éve meg lett neki mondva, hogy NEM ISZOM ALKOHOLT. De mégis az az első, amikor bemegyünk hozzájuk, hogy itatni akar. Legutóbb már olyan dühös lettem, hogy belekortyoltam, aztán odaadtam a férjemnek, hogy igya meg ő.


Hasonló szellemi/értelmi szinten van a te rokonaiddal és nem lehet semmit tenni, fogadd el, ez van! :(

2023. ápr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
98%

Am. szerintem ez a tisztelet hiánya.


Ha nekem valaki egyszer azt mondaná, hogy nem szereti, nem akar, én nem erőltetném...

2023. ápr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
96%
Érthető, csak lexarják..
2023. ápr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
88%

Válaszaim erre az esetre:

Mennyi gyerektartást fogsz fizetni? Magamban nem tudom eltartani és te beszélnél rá. Vállalj felelősséget érte te is. Lepapírozzuk.

Segítesz eltartani ha már ennyire belém beszéled ugye?


Jól értettem? Vállalod hogy megveszed nekem a baba cuccokat? Kiságy,pelenkázó, jobb fajta babakocsi stb.. Minimum egy misi..olyan cuki tőled hogy állod ezeket.

Mi az hogy nem? Te erőlteted rám a gyereket. Teremtsd nekem elő ezeket, akkor majd lesz gyerek. Miattad nem lesz gyerek, latod?


Szóval te most önként jelentkezel ingyen bébiszitternek?

Nem? Akkor miért érdekel hogy lesz-e gyerekem, ha nem is akarsz rá vigyázni???

Nem gondolod hogy pofátlan vagy? Szégyeld magad


Nekem legalábbis ezek beváltak. Utána az adott illető nem hozza fel a gyerek témát.



Vagy morbidabb válasz, de ugyanolyan hatásos;

Köszi hogy felhoztad a témát. 1 hónapja volt spontán vetélésem 😭

2023. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!