Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érthető hogy nem szeretnék...

Érthető hogy nem szeretnék menni családi eseményre?

Figyelt kérdés
Augusztusban lesz a férjem családjának két eseménye is (keresztelő és születésnap). Én augusztus 31-re vagyok kiírva szülni, de veszélyeztetett terhes vagyok. Ha tudnám hogy körülbelül egy órát elég maradni valahogy kibírnám, de náluk minden ilyen rendezvény délelőttől-estig tart. Nekem már megterhelő főleg ilyen melegben órákat ülni egy asztalnál vagy állni meg járkálni. A lábam is vizesedik stb. Meg fogják érteni hogy inkább kihagynám ezeket? Főleg hogy augusztus végén lesz az egyik, akkor meg már tényleg bármi történhet. Nem akarom megbántani sem őket, ajándékot is küldenék.
2022. júl. 25. 09:45
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Érthető, és ha ezt nem értik meg, akkor olyan emberek is. Szerintem se menj, inkább pihenj.
2022. júl. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Lesz aki nem fogja megérteni és az ajándékodat is lefogják xarni. Ilyen mindenhol van. Talán tanulj meg egy kicsit nem mások véleményétől függeni. Terhes vagy, kész, nem mész bulikba.
2022. júl. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy érthető. Nyilvánvaló, hogy nem kell menned.

N

2022. júl. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor nem lesz lelkiismeret-furdalásom mert nem tudok menni . :)
2022. júl. 25. 09:54
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
A saját gyereked egészsége legyen a legfontosabb. Ha nem értik meg, hogy mit jelent veszélyeztetett terhesnek lenni, az az ő szegénységi bizonyítványuk.
2022. júl. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
73%
Az nem érhető, hogy ezt nem a férjeddel beszéled meg.
2022. júl. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden épeszű ember megérti, hogy a terhesség utolsó heteiben (pláne veszélyeztetett terhesen vagy mindenórásan esetleg) nem mész a családi összeröffenésre, inkább otthon pihensz.

Gondolom lesz még hasonló esemény máskor is, amikor épp nem a babavárás legvégén vagy, majd akkor bepótolod.

2022. júl. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Csak nem voltam még ilyen helyzetben nem tudom mennyire számít ez. Sok embertől hallottam hogy a terhesség nem betegség meg hasonló dolgok. Meg hallottam aki az utolsó héten még esküvőre ment táncolni vagy épp nyaralni készült.
2022. júl. 25. 10:24
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
De gondolom nem veszélyeztetett terhes volt az illető.
2022. júl. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
97%

Alapjáraton egyetértek a terhesség nem betegség felfogással, de te veszélyeztetett terhes vagy. Ha úgy érzed nem tudod már vállalni a részvételt, akkor ne menj. Ahogy fentebb is írták, a normális emberek megértik, a többiekkel meg ne foglalkozz. Anyukám még ment ballagási ebédre mikor nővérem várta (az ünnepséget már nem tudta volna végig állni) és másnap megszületett tesóm, de ő úgy volt vele, be tudja vállalni.

Te tudod a legjobban, hogy ez neked belefér-e vagy sem, ne hallgass másokra.

2022. júl. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!