Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érthető hogy nem szeretnék...

Érthető hogy nem szeretnék menni családi eseményre?

Figyelt kérdés
Augusztusban lesz a férjem családjának két eseménye is (keresztelő és születésnap). Én augusztus 31-re vagyok kiírva szülni, de veszélyeztetett terhes vagyok. Ha tudnám hogy körülbelül egy órát elég maradni valahogy kibírnám, de náluk minden ilyen rendezvény délelőttől-estig tart. Nekem már megterhelő főleg ilyen melegben órákat ülni egy asztalnál vagy állni meg járkálni. A lábam is vizesedik stb. Meg fogják érteni hogy inkább kihagynám ezeket? Főleg hogy augusztus végén lesz az egyik, akkor meg már tényleg bármi történhet. Nem akarom megbántani sem őket, ajándékot is küldenék.
2022. júl. 25. 09:45
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senkinek se tartozol elszámolással. Rokonoknak szépen megmondod hogy nem mész, ha hisztiznek akkor szarjanak sünt.
2022. júl. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
29! Sokakkat a csok köt össze csak... az egyik fél próbál tenni a másikért, aki megcsalja, vagy nem tud hova menni, mert a pénz fontos... nem nevetséges, ez a magyar valóság. Neten marha szépen mutatnak ezek a mintacsaládok, a valóság meg egészen más!
2022. júl. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
49%
Kifogásaid belemagyarázásába belekavarodva szegény férjed jobban is jár, ha szépen otthon maradsz, legalább lesz egy nyugis, jó napja.
2022. júl. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Mert amúgy nagyon nagy terrorban él itthon velem, biztos erre vágyik, azért vett el feleségül mert szeret szenvedni. Hihetetlen nagy kikapcsolódás lesz egy keresztelő, micsoda buli lesz neki. Vagyis lenne ha menne, de nem szeretne nélkülem.
2022. júl. 29. 11:43
 35/36 flora08 ***** válasza:
100%
Jaj, ez a terhesség nem betegség...a leggyűlöltebb közhely, részemről. Egy kismama hadd döntse már el, hogy érzi magát, szeretne-e részt venni egy eseményen vagy nem 😏 Nyugodtan maradj otthon, mint leírtad, ebben a melegben csak kínlódnál. Főleg, ha az utazást sem viseled jól (én csak akkor éreztem komfortosan magam az autóban ha vezettem, utasként borzasztó volt.) Ha megsértődnek, majd megbékélnek egyszer.
2022. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Arról nem beszélve, hogy ebben a melegben nem csak a kismamák, hanem mindenki nyűglődik! Maradj otthon, a ti egészségestek az első!
2022. júl. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!