Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érthető hogy nem szeretnék...

Érthető hogy nem szeretnék menni családi eseményre?

Figyelt kérdés
Augusztusban lesz a férjem családjának két eseménye is (keresztelő és születésnap). Én augusztus 31-re vagyok kiírva szülni, de veszélyeztetett terhes vagyok. Ha tudnám hogy körülbelül egy órát elég maradni valahogy kibírnám, de náluk minden ilyen rendezvény délelőttől-estig tart. Nekem már megterhelő főleg ilyen melegben órákat ülni egy asztalnál vagy állni meg járkálni. A lábam is vizesedik stb. Meg fogják érteni hogy inkább kihagynám ezeket? Főleg hogy augusztus végén lesz az egyik, akkor meg már tényleg bármi történhet. Nem akarom megbántani sem őket, ajándékot is küldenék.
2022. júl. 25. 09:45
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem betegség, de nem is egy kényelmes állapot. Eszembe nem jutna egy mindenórás nőt ugráltatni ebben a rohadalom melegben akkor sem ha problémamentes a terhessége.
2022. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Nem igazán érzem úgy hogy kellemes lenne számomra az egész. Eleve utazáskor is rosszul szoktam lenni, meg tényleg nagyon nehezen viselem ezt a meleget. Itthon is inkább hajnalban csinálom a házimunkát mert napközben örülök ha élek.
2022. júl. 25. 11:02
 13/36 anonim ***** válasza:
23%
Meg mindig itt kattogsz, pedig senki nem szólt be a családból, egy rossz szót nem kaptál.
2022. júl. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Mert még nem mondtam nekik hogy valószínűleg kihagyom.
2022. júl. 25. 11:09
 15/36 anonim ***** válasza:
76%
te meg csak kötözködésből írtál 13. most jobban érzed magad?
2022. júl. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
97%

15, nem kötözködök, csak nem értem, miért csinál valaki problémát előre bármiből. Normális párnál ez így működik, hogy drága, én nem megyek, nekem már teher. Te menj, ha szeretnél... 1: dehogy megyek, maradok itthon veled, fel is hívom őket... Vagy 2: oké, kis időre elmegyek.

Nem agyal azon, hogy jaj, mit fognak szólni. Majd ráér akkor felhúzni magát terhesen, ha valaki beszól.

Ha most itt azt mondják, hogy hű, bunkóság, akkor elmegy? Nem. Akkor meg?

2022. júl. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor szólj nekik minél előbb, hogy rád ne számítsanak. Nekik is jó, ha tudják a pontos létszámot...


Igen, szoktak ilyet mondani, hogy a terhesség nem betegség és igen, van aki még az utolsó napokban is aktív, megy amerre menni akar - csak egyet ne felejts el: minden terhesség más és más. Van aki teljesen jól van végig, akar és tud is programokra menni. És van aki inkább már pihenne csak az utolsó hetekben, itt fáj, ott vizesedik, nem bírja a meleget, kényelmetlen neki egy vendégség - na az ilyen kismama meg otthon marad. És mindkettőnek igaza van.


Magaddal foglalkozz, ne mások (elképzelt) elvárásainak próbálj megfelelni. Most kihagyod a találkozót, majd legközelebb mész te is.

2022. júl. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
94%

Normális párnál úgy működik, de a legtöbb párkapcsolat a mai világban nem normális, kedves 13-as! Ráadásul nem ismerjük a körülményeket, a családot, lehet a kérdező is fölöslegesen stresszel, mert még nem tudja, hogyan tegyen magasról más véleményére!


Kérdező! Ne menj! A saját és gyermeked egészsége az ELSŐ! Mondjuk a férjed véleménye érdekelne.

2022. júl. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
32%

Normális párnál úgy működik, de a legtöbb párkapcsolat a mai világban nem normális, kedves 13-as!


Akkor meg ne vállaljon gyereket...

2022. júl. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
A férjem megérti, hiszen neki is a gyerek meg az én érdekem az első.
2022. júl. 25. 14:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!