Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi nem érthető azon, hogy NEM?

Mi nem érthető azon, hogy NEM?

Figyelt kérdés

Teljesen kiidegel a család. Nemrég volt a szülinapom, 36 lettem. Állandóan jobbról balról mindenki azzal jön, mikor lesz már gyerek, nagyon ideje lenne!


Ezerszer elmondtam már, h gondolatomban sincs, én nem fogok abból kiállni, h éjjel nappal ébren vagyok, hallgatom a folytonos sírást, és megszünjon az eddigi életem. Nem akarok gyereket, soha nem is akartam szülő lenni, én maximálisan elégedett vagyok a saját életemmel, nem kell plusz ember bele. Miért kell szó szerint minden egyes családi összejövetelen megkérdezni? Nem fogják fel?? Ennyire hülyék nem lehetnek, ha elmondtam már 100szoe, h nem! kell gyerek.


2023. ápr. 12. 18:28
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

#18 "nem, baj, majd úgyis becsúszik!"

Na nekem is volt egy ilyen sztorim, csak én édesen mosolyogva azt válaszoltam, hogy "ezért van vészhelyzeti tartalékom egy lezárt borítékban abortuszra"

2023. ápr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
A következő összejövetelnél csapd össze a kezed vidáman, és tájékoztasd őket, hogy végre találtál egy külföldi klinikát, ahol már most megcsináltathatod a művi meddővétételedet, és nem kell 40 éves korodik várni.
2023. ápr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 Metionin ***** válasza:
100%
21. Ez a nőszemély arra is talált volna kifogást :D
2023. ápr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
93%

19: hatalmas like.

Jól mondod. Inkább azt bánjam meg hogy nincs,mint akár egyet is bevállalni,az életem hátralevö részét rááldozni és esetleg azt hallgatni,hogy minek hoztam ERRE a világra. És igaza is lenne.

Azzal teszi a legjobbat az ember a gyerekének,ha meg sem fogan.

Ez az igazság.

2023. ápr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
78%
Én egyik rokonom is 36 éves (nyáron lesz 37),de mi soha nem kérdeztük meg mikor lesz már gyerek hiszen tudtuk,hogy neki most nem az a fontos.Szerintem erélyesen mondd meg nekik,hogy nem lesz gyerek és kész amennyiben nem fogják föl nem mész többet hozzájuk.
2023. ápr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
92%

20: Elmondom a családi szállóigénket:


"VEGYÉTEK TUDOMÁSUL, hogy sem levest, sem ami csak egy kicsit is hasonlít a levesre: NEM KÉ-REK!"


Ezt lassan, nyomatékosan, tagolva, gyp-sen kell mondani!

2023. ápr. 14. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
25%

Én is hallottam már 40 plusszos nőket és férfiakat panaszkodni, hogy mégis jó lett volna ha születik gyerekük.

Ennek ellenére családtagok és ismerősök is láthatóan nyugodt és hosszú életet éltek (társ és) gyerek nélkül.

2023. ápr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Én is hallottam 40 plusszos nőket és férfiakat panaszkodni (de fiatalabbakat is), csak őket éppen arról, hogy mégsem kellett volna gyereket vállalni… 🤷🏻‍♀️

Én úgy vagyok vele inkább azt bánja meg az ember, hogy nem lett, semmint azt, hogy lett és tönkrevágta az egész életét.

2023. ápr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
32%
hja de egyik se adná oda semmi pénzért a kölyköt.. csak a szájuk jár..
2023. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

29: ez így nem igaz... a törvény és a társadalom nagyon durván bünteti, ha valaki elhagyja a gyerekét. Apukák mondjuk könyebb helyzetben vannak, egyszerűen lelépnek. A nők helyzete problémásabb.

Bár ismerek olyan nőt, aki állami gondozásba adta a gyerekét (más kérdés, hogy az apa közbelépett, és hozzá került végül).

Rengeteg szülő simán Thanosi csettintére adná a fejét, ha ez teljesen észrevétlen lenne.

2023. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!