Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érthető a férjem kiakadása?

Érthető a férjem kiakadása?

Figyelt kérdés
Elmentünk vacsorázni egy étterembe alkalom miatt, anyósom, apósom, a férjem öccse, férjem és én. Utána mikor hazaértünk, látom, hogy puffog a férjem magában. Mikor megkérdeztem mi baja, akkor meg kifakadt, hogy nem igaz, hogy neki milyen rokonai vannak, hogy senki nem hajlandó kipróbálni semmi új kaját. Merthogy az apja valami csülök akármit evett, a testvére meg paradicsomszószos spagettit. De nem értem, az apja egy igazi tenyeres talpas fajta, pacalt eszik töltött káposztával, az öccse meg egyik nap vegetáriánus, másik nap gluténérzékeny, harmadik nap meg csak bárányt eszik, nem lehet követni, kitalálni, mikor mit eszik meg éppen. Nem értem, miért van meglepődve a férjem, hisz mindig ilyenek voltak.
2023. febr. 16. 07:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Elé idegbeteg típus lehet a kedves férj, ha ilyenen kiakad
2023. febr. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem mindegy neki ki mit eszik? Miért kattog ezen? Szerintem tök felesleges ilyeneken stresszelni.
2023. febr. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Én sem kóstolok meg új ételt étteremben ha vendégként hívnak vagy több rokonnal vagyok.
2023. febr. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Ezen kiakad? Ennyi baja legyen az életben. Mindenki azt eszik ami jól esik neki. Én sem mindig kóstolok mást ha van egy kaja ami nagyon "bevállt".
2023. febr. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
És a férjed mit evett? Mert ha ö nem valami új dologgak próbálkozott, akkor jobb, ha nem szól semmit. Másrészt meg egy étteremben mindenkinek joga van azt rendelni, amit akar.
2023. febr. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikus olyan dolog, ami inkább egy mélyebb problémának a kicsúcsosodása, nem maga a kiváltó ok. Ilyenen senki nem akad ki, ha amúgy minden oké.
2023. febr. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Feltehetően csal nézetrendszerbeli különbség van. A férjed azért megy étterembe, hogy új kaját egyen kísérletképpen, az apja meg azért, hogy jól érezze magát bezabálás után és nem kísérletezni akar.
2023. febr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
Mit érdekli. Én minden étterembe cigánypecsenyét eszek, a bátyám meg rántott sajtot
2023. febr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
nem érthető, mindenki egyen azt amit szeretne...
2023. febr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
38%
És a férjed ez után rántott húst rendelt?
2023. febr. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!