Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érthető a férjem kiakadása?

Érthető a férjem kiakadása?

Figyelt kérdés
Elmentünk vacsorázni egy étterembe alkalom miatt, anyósom, apósom, a férjem öccse, férjem és én. Utána mikor hazaértünk, látom, hogy puffog a férjem magában. Mikor megkérdeztem mi baja, akkor meg kifakadt, hogy nem igaz, hogy neki milyen rokonai vannak, hogy senki nem hajlandó kipróbálni semmi új kaját. Merthogy az apja valami csülök akármit evett, a testvére meg paradicsomszószos spagettit. De nem értem, az apja egy igazi tenyeres talpas fajta, pacalt eszik töltött káposztával, az öccse meg egyik nap vegetáriánus, másik nap gluténérzékeny, harmadik nap meg csak bárányt eszik, nem lehet követni, kitalálni, mikor mit eszik meg éppen. Nem értem, miért van meglepődve a férjem, hisz mindig ilyenek voltak.
2023. febr. 16. 07:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
80%
Ilyenen kiakad? Nála is vannak bajok :D
2023. febr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
81%

Férjed idióta.

Egyvalakinek a kajáját szabhatja meg étteremben: A SAJÁTJÁT!

Mégis milyen jogon akarja megszabni bármelyik rokonának, családtagjának, hogy mit válasszanak? Találtak maguknak az étlapról NEKIK megfelelőt, azt rendelték és szépen megették.

Megjegyzem: én nem is figyelek arra, más mit rendel, én ui. a SAJÁT rendelésemmel, a SAJÁT ennivalómmal foglalkozom.


Máskor, más dologban is tapasztaltad, hogy a férjed bele akar szólni mások ügyeibe, el akarja dönteni, mások mit hogyan csináljanak, hogyan éljenek? Mert szerintem itt a férjednek egy alapvető jellemvonása került napvilágra: hogy azt képzeli, mindenkit irányíthat, mindenkinek azt kell csinálnia, úgy kell élnie, ahogyan ő megszabja.

Én pl. elküldeném a jó édes anyjába, ha nekem akarna belepofázni az éttermi rendelésembe.

2023. febr. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
87%
Inkabb nala vannak a gondok ha ennyi elég neki a kiakadáshoz.
2023. febr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk volt egyszer hasonló szitu.

2 éve férjem gyerekkori baratjáékkal mentünk egy 2napos nyaralásra.

Első nap a vacsit egy étteremben fogyasztottuk, ők fizettek.

Férjem marhapörköltet kért nokedlivel, en pedig csirke cordon bleut hasábbal. Nálunk ezek olyan kaják, hogy itthon nincs, ha étterembe megyünk kb 90%ban ezt választjuk.


A barát pedig úgy kiakadt, nekem volt kellemetlen.

Mert egyszer nyaralunk, mi meg menzás kaját kérünk... ahelyett, hogy egy jó libamájat vagy steak-et rendelnénk. Mit kell mutatni az embereknek, hogy olcsó kajára futtya csak.


Na én ezen úgy kiakadtam, hogy a vacsorát hárman fogyasztották el, nélkülem


Nem baromi mindegy neki, ki mit eszik?

2023. febr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
87%

Mi a tököm köze van hozzá hogy ki mit eszik?!

Legyen már mindenkinrk a saját dolga

2023. febr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
52%
Én egy kifőzdében kértem mindig ugyanazt. Egyszer a pénztáros (akihez a végén odaér az ember a megrakott tálcával) szóvá tette hogy változatosabban kéne étkezni. Erre én: "felfedezted hogy törzsvendég vagyok?? Akkor ahhoz is tartsd magad öregem!!!"
2023. febr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

A férjed nem tipikusan az a beszűkült pali, aki mindenkinél jobban tudja, kinek milyennek kell lennie?

Némi irányításmániára vall az, hogy még azt is szabályozni akarja, hogy ki mit egyen. Mintha a fejében minden fekete-fehér lenne. Új dolgokat kipróbálni jó, tehát a régi jól bevált dolgok rosszak. Tehát aki azokhoz ragaszkodik, az nem elfogadható.

Szoktak ilyenjei lenni más dolgok kapcsán is?

2023. febr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem érthető, de nem is tudom, neked ez miért kérdéses. Elég idegbeteg lehet, ha képes ezen kiakadni. Mindenkinek a saját tányérjához van köze.
2023. febr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ezen miért kell problémázni,mindenki azt eszi amit akar.Nem minden ember akár étteremben új dolgokat kipróbálni.
2023. febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
23%
17 lehet szexben is új dolgokat akar. Pl új partnereket
2023. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!