Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érthető a férjem kiakadása?

Érthető a férjem kiakadása?

Figyelt kérdés
Elmentünk vacsorázni egy étterembe alkalom miatt, anyósom, apósom, a férjem öccse, férjem és én. Utána mikor hazaértünk, látom, hogy puffog a férjem magában. Mikor megkérdeztem mi baja, akkor meg kifakadt, hogy nem igaz, hogy neki milyen rokonai vannak, hogy senki nem hajlandó kipróbálni semmi új kaját. Merthogy az apja valami csülök akármit evett, a testvére meg paradicsomszószos spagettit. De nem értem, az apja egy igazi tenyeres talpas fajta, pacalt eszik töltött káposztával, az öccse meg egyik nap vegetáriánus, másik nap gluténérzékeny, harmadik nap meg csak bárányt eszik, nem lehet követni, kitalálni, mikor mit eszik meg éppen. Nem értem, miért van meglepődve a férjem, hisz mindig ilyenek voltak.
2023. febr. 16. 07:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
34%
Mondjuk feleséggel összeillenek. Hogy sorolja már kérdező, ki mit eszik. Jól megfigyelhette.
2023. febr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
53%
Irigylem a problémáitokat...ennyi legyen a férjed problémája,hogy ki mit eszik az étteremben..🤦‍♀️🤦‍♀️
2023. febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!