Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy bűn, ha...

Miért olyan nagy bűn, ha valaki nem szereti a gyerekeket és "esze ágában" sincs szülni?

Figyelt kérdés
Én sem szeretnék gyereket, pedig 35 éves vagyok, nem tinilány. A továbbiakban sem tervezem. Ettől függetlenül van párom, nekünk így jó, de akárhányszor szóbahozom, hogy nem akarunk gyereket, nagyon ferde szemmel néznek ránk, mintha nem lennénk normálisak.
2010. okt. 4. 23:40
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
70%
aki előttem írt: egyértelmű,aki a felelősséget nem ismeri,az ne szüljön,ebben igazad van teljesen.
2010. okt. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:

10:38 - Ráadásul akiről írtam, hogy megmondta, hogy zavarja a gyerek, és lepasszolgatja, és apuka is csövezik, (a nő mellékesen orvos, szakmájában amúgy kiváló, csak anyaként nem az), 30 fölött szült, már elmúlt 40, irtó okos a kisfia (9 vagy 10 éves), de soha nem tudott igazán se nevelni se gondoskodni róla, 3-4 évesen még pelenka volt meg cumisüveg, mások nevelték inkább a gyerekét, nem ő.

Csak ő akkor pont egy pszichésen rossz stádiumban volt, amikor a gyerek lett, és nem látott tisztán, ezt ma már belátja, de sokan vannak, akik ép elmével nem gondolják át, és szülnek a nagyvilágba, és se nevelés se gondoskodás, és azoknak jár a szájuk, ha a gyerek elmegy tőlük messze, és nem kér belőlük.

2010. okt. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
42%

Milyen nő az, aki nem szereti a gyerekeket?

Az én szememben nem nő.

2010. okt. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
61%

11:49 - És milyen anya az, aki szerint a gyerekének a spártai szigor szerinti nevelés a jó?


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Inkább vállalja fel valaki, hogy neki nem ez az útja, mint hogy szenvedjen a gyereke.

2010. okt. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
68%
Elég sokan vállalnak gyereket olyanok akiknek nem kéne. Ha nem akarsz gyereket ne szülj! Csak büntetés lenne a gyereknek.
2010. okt. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
63%

Nem olvastam végig a kommenteket, mert az ilyen típusú kérdésekből szoktak azok a viták lenni, hogy az anyatípusok ezerrel ócsárolják a nem-anyatípusokat, miközben mi próbáljuk nekik megmagyarázni, hogy ez így van, így kell minket elfogadni...

Szerintem nem bűn, mi sem szeretnénk a párommal, és mi sem vagyunk tinik! Nem szeretjük őket, nem lágyulunk el, ha gagyogni kezdenek, hanem - ez durva kifejezés lesz, bocsi - irritál, felbosszant már a hangjuk is! Ez van...

2010. okt. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
65%

Hűha.. Jól meggondoltad ezt a kiírást?? :) Nem félsz az anyatigrisektől??? :)

De szerintem is igazad van.Engem sem vonz semmi a gyerekekbe és igen, néha még idegesítenek is.És amúgy is hiába mondogatják az anyukák hogy ők ebben teljesednek ki meg bla bla.... engem ennyi nem elégít ki.Úgy érzem nem ez a feladatom hogy gyereket szüljek azt hello.

2010. okt. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
84%
Aki nem alkalmas anyának, az ne szüljön. Ha meg tudja is magáról, pláne. Sőt! Ha még egyszer kérdezik, mond meg nyíltan, hogy rühelled a gyerekeket. Ha nem érzik, hogy bizonytalan vagy, leállnak. Viszont, ha csak hebegsz habogsz meg mentegetőzöl, nem leszel meggyőző.
2010. okt. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem szeretnél szülni, akkor ne szülj. Nem akarásnak nyögés a vége, és csak a gyerek issza meg a levét.
2010. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
70%

Na jol le lettem pontozva azert mert azt irtam senkit nem lehet kotelezni arra, hogy szeresse a gyerekeket! ...es az en Draga Etus nenim tortenetet aki csak azert kell a csaladjanak, hogy orokoljenek tole...

Jelentem en 37 hetes terhes vagyok. Gyerekekkel foglalkozom de soha nem akarnek senkit meggyozni arrol, milyen klassz erzes az amit en erzek. Hogy mennyire varjuk a Kicsinket es szeretjuk mar most.

Viszont utalom latni a megoregedett egyedul maradt embereket...valoszinu azert mert magambol es a csaladombol indulok ki. Mi osszetartunk.

Szoval kedves Kerdezo ha nem akarod a kakiszagot, ertheto. En nagy ivben letojnam azokat akik ferde szemmel neznek rad! Te tested, te dontesed, te nyugalmad. Senkinek, semmi koze hozza.

Ugyanugy ahogy engem sem erdekel, ha a gyerekem valamiert visit a repulon es ezert furcsan neznek ram. Amig nem tudja elmondani mi a baja addig sir...sorry!

2010. okt. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!