Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszéljek a barátnőmmel...

Beszéljek a barátnőmmel arról, miket mondott a férje a gyerekükről, életükről?

Figyelt kérdés

3 hónapos a babájuk, kb. naponta, kétnaponta szoktunk találkozni.

Van, hogy náluk vagyok, babázok, vagy elmegyünk sétálni, ebédelni. Szóval elég közeli a kapcsolatunk, barátságunk.


Most karácsonykor is volt egy baráti vacsora, iszogatás, ott voltak ők is. A barátnőm a vacsora után haza is ment a babával, a férje maradt. Ivott elég sokat... A társaság egy része kint cigizett, beszélgettünk arról, hogy ki mennyit változott az évek alatt és utána kettesben maradtunk. Mondta, hogy mennyire unja már ezt, hogy mindenki el van ájulva a gyerektől, miközben mióta megszületett, minden napjuk ugyanolyan otthon, utál hazajárni, minden extra munkát megcsinál inkább, csak hogy addigra érjen haza, mire a baba már alszik. Mert a falnak tudna menni attól, mikor otthon csak csendre vágyna, erre még a cipőt sem veszi le, de már sír a gyerek. Próbáltam mondani, hogy idővel könnyebb lesz, ahogy majd nő a baba is, erre mondta, hogy lehet, neki azt már nem lesz kedve megvárni, mert most sem sok választja el attól, hogy éjszaka két bőröndöt tele pakoljon és lelépjen otthonról, mert neki ez a gyerekes élet egy szenvedés csak.


Nem tudom, hogy csak az alkohol beszélt-e belőle, eddig sosem gondoltam volna, hogy valaha az ő száját elhagynák ezek a mondatok. Vagy ilyenkor, az elején természetes, hogy a szülők kicsit borúsabban látják a helyzetüket, életüket? Nincs gyerekem, nem tudom.


2022. dec. 28. 12:01
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
11%
Neked semmit nem kell elmondanod. Ha férje komolyan gondolja, akkor a felesége is tud róla. Ha meg csak részegen mer róla másnak beszélni, akkor lehet hogy sosem fogja megtenni. Az is lehet, hogy megváltozik pár hónap múlva a hozzáállása.
2022. dec. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
85%

Miert nem irod le hogy dontottel?


Azert remeljuk, hogy nem azert mondta neked ezeket, hogy megsajnald es jol megvigasztald a " szar" elete miatt.


Amikor allandoan egyutt vagy veluk, vegul is lehet ebben valami...

2022. dec. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
85%

Beleolvastam... az ilyen pasikat kerulni kell es nem megoldast keresni! Aki tehernek erzi a csaladjat, gyereket annak muszaj kiadni az utjat!


Ertelme semmi, hogy maradjon! Konkretan nem szeret a kicsivel lenni, akkor mi a feszkes fenenek maradjanak egyutt? Szenvedni? Persze, hogy elmondanam, ha mar beavattak es plane, ha allitolag jobaratom a szidott alany.


Amennyiben nem mondja el, ugy ezt a pasit vedi a kidobastol...


Amugy lehet elmondod, akkor se lesz semmi! Csaj beletorodik es csok.


Vagy ne avatkozz bele, de kicsit kevesebbet jarj oda, tartok attol a ferfi figyelme mar a tied!! Ezert mondott csak ilyeneket...

2022. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!