Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszéljek a barátnőmmel...

Beszéljek a barátnőmmel arról, miket mondott a férje a gyerekükről, életükről?

Figyelt kérdés

3 hónapos a babájuk, kb. naponta, kétnaponta szoktunk találkozni.

Van, hogy náluk vagyok, babázok, vagy elmegyünk sétálni, ebédelni. Szóval elég közeli a kapcsolatunk, barátságunk.


Most karácsonykor is volt egy baráti vacsora, iszogatás, ott voltak ők is. A barátnőm a vacsora után haza is ment a babával, a férje maradt. Ivott elég sokat... A társaság egy része kint cigizett, beszélgettünk arról, hogy ki mennyit változott az évek alatt és utána kettesben maradtunk. Mondta, hogy mennyire unja már ezt, hogy mindenki el van ájulva a gyerektől, miközben mióta megszületett, minden napjuk ugyanolyan otthon, utál hazajárni, minden extra munkát megcsinál inkább, csak hogy addigra érjen haza, mire a baba már alszik. Mert a falnak tudna menni attól, mikor otthon csak csendre vágyna, erre még a cipőt sem veszi le, de már sír a gyerek. Próbáltam mondani, hogy idővel könnyebb lesz, ahogy majd nő a baba is, erre mondta, hogy lehet, neki azt már nem lesz kedve megvárni, mert most sem sok választja el attól, hogy éjszaka két bőröndöt tele pakoljon és lelépjen otthonról, mert neki ez a gyerekes élet egy szenvedés csak.


Nem tudom, hogy csak az alkohol beszélt-e belőle, eddig sosem gondoltam volna, hogy valaha az ő száját elhagynák ezek a mondatok. Vagy ilyenkor, az elején természetes, hogy a szülők kicsit borúsabban látják a helyzetüket, életüket? Nincs gyerekem, nem tudom.


2022. dec. 28. 12:01
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
30%
Mondjuk én ott elvesztettem a fonalat, hogy miért kell egy 3 hónapos csecsemő mellett naponta, kétnaponta barátnőzni....
2022. dec. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 A kérdező kommentje:

Nagy barátnőzés, hogy amíg a gyerek alszik, megnézünk két részt a sorozatunkból, vagy babakocsizás közben beülünk valahová egy kávéra, sütire.

Nem dolgozom, a napjaim nagy része szabad, így ráérek. Neki is hiányzik a felnőtt társaság, főleg mióta a férje visszament dolgozni és reggeltől késő délutánig/estig távol van. Nem lesz senki rossz anya amiatt, mert nem csak a pelenkázás-etetés-altatás hármas teszi ki a napját.

2022. dec. 28. 15:09
 33/63 anonim ***** válasza:
28%
Nos, átlag kisgyerekes anyuka ámig a gyerek alszik inkább kitakarit, megfőz, stb. Nagy eséllyel a férjnekezzel van tele van q töke, csak neked nem fog beszolni miatta, hogy ott lógsz allandoan
2022. dec. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
40%
Akkor sem érdemes ebbe belefolyni.
2022. dec. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 A kérdező kommentje:

Nem lógok ott állandóan, mint írtam, van, hogy séta közben vagyunk együtt, vagy ők jönnek hozzám.

Nem mindenki házirabszolgának van az otthonában tartva. :)

2022. dec. 28. 15:13
 36/63 anonim ***** válasza:
18%

"Nagy barátnőzés, hogy amíg a gyerek alszik, megnézünk két részt a sorozatunkból, vagy babakocsizás közben beülünk valahová egy kávéra, sütire."


A lényeg még mindig az, hogy xarik az otthoni dolgokra, csak kb lóg egész nap veled

2022. dec. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 A kérdező kommentje:

Nem, van fizetett segítségük ezekre. Mindig rend és tisztaság van náluk, még most is, hogy ott a baba.


Mint írtam, nem mindenki rabszolga az otthonában. Én sem egész nap a port törlöm, az nem élet.

2022. dec. 28. 15:16
 38/63 anonim ***** válasza:
85%
Hát amikor az én gyerekem aludt, akkor általában nem takarítottam, hanem vagy aludtam én is, vagy filmeztem, sorozatot néztem, zenét hallgattam. Apucika is beszállhat a takarításba meg főzésbe.
2022. dec. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
61%
Mindenképpen mondd el! Jól le lettek pontozva akik így gondolják, mert a gyakori is tele van ilyen mintaapákkal. Nem rájuk kell hallgatnod! A barátnődnek tudnia kell, hogy a férje miket beszél a háta mögött.
2022. dec. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
77%
#31 Hát, igen, én már eleve azt sem értem, egyáltalán hogy keveredtek ki a konyhából ezek az asszonyállatok.
2022. dec. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!