Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek nincs gyereke az nem...

Akinek nincs gyereke az nem is lehet fàradt?

Figyelt kérdés
Miért mondjàk ezt? Max 3 éves korig hihetö ez de egyébként nem igazàn.
2022. dec. 10. 14:19
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy nem. Én csak azt rühellem, amikor valaki folyamat nyavalyog, h fárad ha van gyerek ha nincs.
2022. dec. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
97%

Én meg azt rühellem mikor más jobban tudja,hogy én mit érzek,vagy meg is mondja mit kellene éreznem.

Rohadt tiszteletlenek az ilyen emberek és észre sem veszik magukat.

2022. dec. 11. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
27%

Én nem tudom mit érzel és nem is rám tartozik. Sztm nem vagyok tiszteletlen, mert nem hallgatok olyat, aki állandóan nyavalyog.

Nekem is van elég bajom, fáradt vagyok én is, de nem mást húzok le evvel.

2022. dec. 11. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
68%

Én is megkapom a gyereked rokonoktól.


Full nem érdekel, ha nekik jó, hogy irigykednek rám, mert nekem életem is van, az már az ő bajuk :D

2022. dec. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
100%
#54 Az, hogy elpanaszolod, mi a problémád, nem ugyanaz, mint amikor másról sem tudsz beszélni, csak egyfolytában panaszkodsz. Szerintem az 53. az utóbbira gondolt. Vannak emberek, akikkel tényleg nem lehet semmi másról beszélni, csak a panaszáradatot zúdítják mindenkire, és még jótanácsot sem hallgatnak meg.
2022. dec. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
100%
55 úgy gondoltam, igen.
2022. dec. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
76%
Milyen három éves korig?:D Bárki lehet fáradt bármikor. A gyereket mindenki önszántóbál vállalja annak minden pozitív és negatív következményével. Ha fáradt, akkor így járt. Nem kellene mindenféle megjegyzésbe, lenézésbe bújtatott irigykedést tolni végre, hanem ejteni a témát?
2022. dec. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
96%

De, lehet. Mondjuk azt nem értem, hogy 3 év feletti gyerekkel miért ne lehetne elfáradni. Amiről kérdezel, az a ló egyik oldala. Ami a válaszokban néhol megjelenik, hogy a kisgyerekes anyukák csak láblógatva meresztik otthon a seggüket, és nem is lehetnek fáradtak, csak jó dolgukban nyavalyognak, az meg a ló másik oldala.

Én személy szerint soha nem éltem át a pihenésnek olyan mértékű és olyan tartós hiányát, mint az első gyerekem születése utáni első néhány évben. De ehhez hozzá tartozik, hogy azelőtt nem is hajtottam agyon magam, mert kényelmes ember vagyok. A gyerekem pedig egy rosszul alvó, engem folyton "igénybe vevő", nehéz eset lett, ilyenre sikerült. Nem olyan rég született a második, ő viszont egész nyugodt kis álomszuszék, ha ő lett volna az első, azt hihetném, hogy a babázás aranyélet, annyit tudnék mellette pihenni. Most csak azért nem tudok annyit, mert ketten vannak, de még így is könnyebb, mint a másikkal egymagával volt. Szerintem mindenki döntse el magának, hogy fáradt-e, mert biztos mindenki el tudja dönteni. Ki is mondhatja, csak ne ez legyen a fő (vagy az egyetlen) témája. Másoknak nem hinni, meg őket a saját valóságunkkal cseszegetni bolondság.

2022. dec. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
84%
Nekem sincs még gyerekem, viszont sokat dolgozom, napi 10 órát, nagyon sokszor vagyok ingerült és fáradt és bizony megkaptam már én is, hogy mibe fáradok el, mikor nem várnak a gyerekek otthon, hozzá teszem én ezeket elengedem a fülem mellett, mivel értelmes ember szájábòl nem hangzik el ilyen mondat.
2022. dec. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, nincs gyerekem, de így is csak maximum három órát tudok aludni, mert a két és fél munkahely kicsit felborította a bioritmusom. Emellé még gyerek? Kösz, nem!
2022. dec. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!