Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek nincs gyereke az nem...

Akinek nincs gyereke az nem is lehet fàradt?

Figyelt kérdés
Miért mondjàk ezt? Max 3 éves korig hihetö ez de egyébként nem igazàn.
2022. dec. 10. 14:19
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
84%
De lehet fáradt. Viszont ezt úgysem fogod megértetni egy véranyával, aki x évig otthon mereszti a s3ggét és naphoszat facebookozik. Ez az igazi fáradtság,meg facen mártírkodni 0-24.
2022. dec. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy a gyerekesek sem egyformán fáradnak. Volt aki mesélte, hogy a lányával soha nem kellett tanulni, de a fiát - aki okos volt, csak lusta - ha nem felügyeli megbukik.
2022. dec. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
66%
Az ilyen vérmamitól megkérdezném, hogy: én a 86 éves demens apámról gondoskodok egyedül, plusz egyetemre járok, vezetem a háztartást és intézem a dolgokat. Szerinted vihogok a nap végén? Fél 10-10kor már ágyban vagyok, és nagyon nehezen kelek fel. De tudja mit? cseréljünk, és meglátjuk...
2022. dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen baromságokat csak a tipikus megmondóemberek szajkóznak. Mint az összes többi közhelyet (a nőknek mennyivel könnyebb, a férfiaknak mennyivel könnyebb.) Az a gond, hogy szurkapiszkaként alkalmazzák. Bár igaziból az sem gond, csak ha hagyod, hogy hasson rád az ilyesmi. Azt viszont te döntheted el. :)
2022. dec. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
68%
Én isokába járok napközben, éjszaka dolgozom és járok edzeni is valamint hétvégén egész nap dolgozom.. kb 3,4 órákat akszom naponta már 3 hete.. szóval nem kell ahhoz gyerek hogy az ember ne tudjon aludni, értelmes dolgoktol is lehet fáradt az ember nem csak a porotya miatt
2022. dec. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
32%

"kb 3,4 órákat akszom naponta már 3 hete.."

Mi értelme van edzésre járni? Nem az, hogy egészségesebben élhess?

Ha viszont rendszeresen, hosszú időn át nem alszol, ráadásul úgy, hogy éjszaka dolgozol, azzal gyilkolod magadat, tudsz róla? Már egyetlen kialvatlan éjszaka is nagyon káros, úgyhogy sokkal jobban járnál, ha edzések helyett inkább aludnál, mert így egyáltalán nem igaz, hogy "értelmes dolgok" miatt vagy fáradt. Értelmetlen hülyeség miatt vagy fáradt, amiatt, hogy nem hagyod magad aludni, hanem edzel.

2022. dec. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
62%
De lehet az is fáradt, akinek nincs gyereke, én pl munkába nem fáradok el úgy, mint amikor az öcsémre vigyázok. Igenis fárasztóbb egy gyerekre vigyázni, sokkal! Nem akarok gyereket, pont emiatt, mert egyszerűen lerágják az ember életét, a lelkét. És akkor mi marad az embernek? Semmi! Az idő eljár felettünk, és nem is tettünk magunkért semmit. Én sokszor edzeni sem tudok, annyira nincs energiám, örülök, ha filmet meg tudok nézni úgy, hogy közben nem alszom el.
2022. dec. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
84%
#39 szerintem fogadjuk el, ha másnak mások a prioritások. Nem én írtam a választ, de én is azért edzek akkor is, ha nincs sok idom, és az alvás kárára megy, mert ha nem edzek, akkor nem fáradok le fizikailag, és hiába vagyok mentálisan kimerült, nem tudok aludni. Tehát ugyanúgy nem alszom. Szóval választani kell, hogy inkább lefekszem aludni, hiába nem fáradok le fizikailag, és úgy virrasztok, vagy elmegyek edzeni, és akkor legalább tudok aludni, akkor is, ha kevesebbet.
2022. dec. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
69%

"Az idő eljár felettünk"

Hány évesen írod ezt?

2022. dec. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehetne csak simán békénhagyni egymást? :D Nekem pl. az edzés nem egy fárasztó dologként van jelen az életemben, inkább felpörget. Reggel szoktam edzeni, mert fizikailag és mentálisan is ad egy lendületet a napomhoz. Egy óra edzés után a fizikai munka is könnyebben megy és kevésbé fáradok el, és este még tanulni is tudok. Abban is van igazság, hogy gyerekre vigyázni fárasztóbb, mint szimplán fizikailag lefáradni. Egy kicsit olyan, mintha kiszívná a lelked meg az agyad. Én sem akarok gyereket, pont emiatt. De vannak, akikre abszolút nincs ilyen hatással. El kellene fogadni, hogy mindenki mástól, máshogy fárad el. Mindenki lehet fáradt. Felesleges emiatt cseszegetni másokat.
2022. dec. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!