Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek nincs gyereke az nem...

Akinek nincs gyereke az nem is lehet fàradt?

Figyelt kérdés
Miért mondjàk ezt? Max 3 éves korig hihetö ez de egyébként nem igazàn.
2022. dec. 10. 14:19
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
94%
Miért ne elhetne fáradt?
2022. dec. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
87%
Itt a gyakorin biztos sokan gondolják így, elnézve a gyerekvállalós kategória véranyáinak megnyilvánulásait... De nyugi, azért az átlag, normális ember nem így gondolkodik.
2022. dec. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
77%
Akinek nincs gyereke annak kuss a neve, nemigaz? 🤣🤣 Szánalmas szerintem is..
2022. dec. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
92%

Bárki, ismétlem bárki lehet fáradt. Semmi köze a gyereknek.

Csak egy példa, egy orvosi csapat 16 órás műtét árán életet mentenek. Vajon nem fáradtak, csak mert nincs egyiknek se gyereke?

2022. dec. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
91%
Ment*
2022. dec. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
12%
#4 anyira biztos nem fáradtak, mintha gyerekük lenne! meg ez csak egyszer fáradság! nem mindennap csinálják, egy anyának meg mindennap helyt kell állnia.
2022. dec. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
80%
Történetesen az egészségügyi személyzet minden nap életet ment, nem csak 18 évig, mint egy "anya".
2022. dec. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
89%

Most komolyan ilyen hülyeségen is össze tudtok veszni?

Bárki lehet fáradt. Mit kell ilyen ostobaságokon így egymásnak esni, komolyan. Szombat van, hétvége. Csináljatok valami értelmeset. (Én épp szoptatok...)

2022. dec. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim válasza:
94%
Ne is mondjátok!!! Kolléganőm az őrületbe kerget hogy ő 4 órákat alszik két kamasz gyerek mellett stb stb házimunka stb stb meg miért nem rohadok egész nap a munkahelyen nekem amúgy is mindegy alapon. És tisztára hihetetlen számára, hogy munka után alszom 6-7 órát, és a napi 3 óra utazgatással azt merem mondani hogy NINCS IDŐM SEMMIRE. Mert mi az hogy nekem nincs mikor gyerekem sincs?!
2022. dec. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
21%
Bocs, de nem Ti gyerektelenek froclizzátok a kisgyerekeseket azzal, hogy alig alusznak, nem is tudnak rendesen dolgozni? Amikor nálunk jött a gyerek, vagy három különböző ember mondta röhögcsélve, hogy majd karikás szemekkel jövök be dolgozni...
2022. dec. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!