Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek nincs gyereke az nem...

Akinek nincs gyereke az nem is lehet fàradt?

Figyelt kérdés
Miért mondjàk ezt? Max 3 éves korig hihetö ez de egyébként nem igazàn.
2022. dec. 10. 14:19
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
17%
#11 Gyerek mellett 6 órát sem tudnál aludni, örülj neki, hogy ennyit alhatsz
2022. dec. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
83%

akik tervezett gyereket és már van neki az ne játsza a hattyú halálát

nem kötelező gyereket vállalni

2022. dec. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim válasza:
83%

De épp ezért nem vállalok gyereket mert nem vagyok rabszolga! Én azt mondom az vállaljon aki vagy:

1: otthon tud maradni mert eltartja a férje

2: elviseli a döntésével járó kellemetlenségeket és nem akar magából mártírt csinálni

2022. dec. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
78%

Soha nem voltam olyan kipihent mint a gyerekek mellett. Amikor aludtak én is aludtam 😁😆 szerencsére meg tudtam mellettúk csinálni a főzést-takarítást.

Mikor már visszamentem dolgozni addigra átaludták az éjszakát.

2022. dec. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem azok, akik ezt mondják, csak frusztráltak és bár persze, nyilván meghalnának a gyerekeikért, de azért valahol mélyen csak hiányzik nekik is, hogy nem kell folyamatosan valakit kiszolgálni. Mindenkinek az a nehéz, amit meg kell oldania, nem mindig lehet ezt objektíven összehasonlítani, de ahhoz senkinek sincs joga, hogy ő maga megítélje hogy a másik lehet-e (alapból wtf?!) fáradt, vagy sem. Vannak olyanok, akik a gyerek mellett jobban tudnak pihenni, vannak, akik kevésbé, és vannak olyan gyerek nélküliek, akiknek így is rengeteg mindent kell elvégezni, és igen, nagyon ki fáradhatnak. Emellett még ott van a személyes teherbírás, ami szintén nem ugyanolyan mindenkinek, tehát ezt összehasonlítani nettó baromság.
2022. dec. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
85%
9 igazad van, bontok is egy bort s lazulás :)
2022. dec. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
64%
Ismerek pár anyukát a valóságban, tök normálisan élnek, nem panayzkodnak, nyugodtam. Saját anyukám is ilen volt. Kizárólag gyakorin találkozok olyannal, aki állandóan fáradt, és nincs ideje vécére menni se.
2022. dec. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
58%

13as, én gyerek mellett simán tudok 8-9 órákat aludni:-D Sőt, van hogy napközben is elaszom egy órát mikor a gyerek. Sosem voltam ennyire kipihent.


Mielőtt nekem esnétek rend van, foglalkozom a gyerekkel és főtt ételt is készítek.

2022. dec. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat is hallottam, hogy egy gyerek nem lehet fáradt.
2022. dec. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
94%
Tehát ha nem alszom 4 napig akkor nem lehet faradt mert nincs gyerekem? Nekem ez valahogy nem logikus
2022. dec. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!