Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek nincs gyereke az nem...

Akinek nincs gyereke az nem is lehet fàradt?

Figyelt kérdés
Miért mondjàk ezt? Max 3 éves korig hihetö ez de egyébként nem igazàn.
2022. dec. 10. 14:19
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
75%
Olyanok mondják,akik nem nagy teherbírásúak,de nekik mégis kellett a gyerek.0 önismeret.
2022. dec. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
96%
De.
2022. dec. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
23%
Ez nem frusztráltság, ez tény. Barki lehet faradt, lehet szar hete, hónapja de utána egyszer alhat! Az anya nem.. Hiába vagyok fáradt, nincs hétvége, unnepnap, szabadság, tappenz. Betegen fáradtan is ott van valaki aki számít rád.
2022. dec. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
79%

26os, nem kell mártírkodni, van az anyának szája is, sőt, jobb esetben a gyereknek apja, nagyszülője akire rá lehet bízni ha anyu aludni akar kicsit pluszban.


De nekem ez fura, az én gyerekem alszik este 9től, legalább reggel hatig, míg nem keltem, hétvégén simán 8ig is, utána meg lustálkodunk az ágyban, tálcán bevisszük a reggelit és ott eszünk míg megnézünk egy mesét.

2022. dec. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
80%

"Max 3 éves korig hihetö ez de egyébként nem igazàn."


Kisgyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond :D

A kamaszkor elég lefárasztó.

2022. dec. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
67%

"az én gyerekem alszik este 9től..."

Nem mindenkinek csak egy gyereke van és nem mindegyik gyerek alszik pont annyit, mint a többiek...

2022. dec. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 A kérdező kommentje:
25 jah ez a màsik amit elsütnek sokan😄 ez méginkàbb érthetetlen
2022. dec. 10. 17:17
 28/60 anonim ***** válasza:
95%

#29 ahogyan nem mindegy gyerek nélküli ember sem. Van aki, akkor még dolgozik, esetleg több helyen, másodállással, vagy egyetemista és dolgozik is mellette. Sok ember, sok életstílussal. Van akinek tényleg van ideje, van akinek gyerek nélkül sincsen. Van aki gyerekek mellett is tud pihenni, mert apuka is kiveszi a részét, vagy nagymama, bébiszitter, stb segít, és van aki egyedül kell hogy megoldja, és tényleg nincs annyi ideje. Van akinek a gyerekei jó alvók, másé meg keveset alszik, sokszor felébred akár 5-6 évesen is. Szóval nem lehet így általánosítani, ahány ember és ahány gyerek, annyi probléma és “annyi” alvás.

És nem lehet azt mondani a gyerek nélküliekre, hogy hát ők választottak olyan munkát, ami ennyire lefárasztja, vagy kevés szabadidőt hagy, de a szülő is maga vállalta a gyereke(ke)t. Mindenki maga vállalja a kötelezettségeit. Mindkettő lehet piszok fárasztó.

2022. dec. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
10%

"Mindenki maga vállalja a kötelezettségeit."

Vagy csak úgy adódnak...

2022. dec. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
77%
#32 az, ha valaki sok időt igénylő munkát vállal, mert máshogy nem tud megélni, az is adódik, de végülis, ő maga írja alá a munkaszerződést. Ahogy a gyerek sem magától lesz. Lehet, hogy nem tervezett a gyerek, de akkor is, az is egy döntés hogy megtartja.
2022. dec. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!