Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, ha a...

Mi lehet az oka annak, ha a férfi a gyereke anyját évek múlva is utálja?

Figyelt kérdés

Ismerkedésnél tűnt fel, hogy van ez a kategória. Sok a hasonlóság. Pl. nagyon fiatalon, rövid kapcsolat után házasság, gyerek. Aztán a férfi /elmondása szerint/ 2-3 év alatt rájön, hogy elhamarkodott volt a dolog, a nővel nem tud együtt élni, és otthagyja a nőt meg a gyereket. Aztán egyedül él sok évig, sok esetben 10 év magány, haverok, buli után kezd el ismerkedni. És az első randin kibukik belőle indulatosan, hogy az a szemét ex... Fura a higgadt, laza, kedves, előzékeny pasitól, akit semmi nem tud felbosszantani, hogy ahogy a gyereke anyja szóba kerül, dühös lesz.

Most együtt élek egy ilyen férfival. Elképesztő boldog vagyok vele minden percben, 45 évesen még nem volt ilyenben részem, hogy ilyen férfi legyen mellettem. Szelíd, laza, sokat nevetünk, gyengéd, gondoskodó...., de ha szóba kerül a gyereke kapcsán az ex, szitkozódik. 11 éve vannak külön, ő jött el. Ha kérdezem, mi az oka, hogy ennyire utálja, azt mondja, nem akar beszélni róla, mert csak dühös lesz. Lezárta, nem akar a múlttal foglalkozni.

Az indulat miatt gyanítom, hogy nincs túl rajta.

Engem pl az exférjem megcsalt, 3 éve váltunk el, mégsincs bennem semmi indulat. A gyerekkel alig törődik, gyerektartást nagyon keveset fizet, mégis ha találkozunk, barátként váltunk pár szót, elbeszélgetünk pár percet. Igaz, együtt voltunk 19 évig.

A fenti jelenséggel viszont nem először találkotom. Az előző férfinél, akivel ismerkedtem, ugyanez volt a helyzet.

Mi lehet ennek a magyarázata? Miért gyűlölt személy az a nő, akivel nagyon fiatalon együtt éltek 2-3 évet, gyerekük anyja, ők jöttek el, és azután évekig kerülték a nőket. Ha velük vagy, akkor viszont őrült szerelmesek és lehozzák neked a csillagokat....

Hozzá teszem, jóképű, vagány, szexi, igényes nagyon az előző is és a mostani párom is. Az a kategória, akit megnéznek a nők.


2022. aug. 2. 12:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Vigyázz azzal a pasival, mert te is felkerülhetsz a "rohadék ex" listájára. Én olyat ismerek, aki válás után két évvel zaklatta a feleségét hogy "ne k*rválkodjon" Mert az szar a gyereknek. csak mondom: a nő simán randizgatott, a gyerek meg húsz éves volt.. Elég szép számmal van ez a típusú férfi aki úgy érzi uralkodhat az ex életén, és míg ő soha semmiben nem hibás, a nő a szemét a semmiért is. Úgyhogy figyelj az intő jelekre ha esetleg elkezd lenyomni a pasid, és te lennél a szar mindenért....
2022. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%

Én leginkább nőket ismerek ebből a fajtából. Néhai anyósom több évtizede után is szidta apósomat, egyik barátunk felesége napi szinten leprázta a volt férjét, akitől már vagy húsz éve elvált. Elvált férfiak közül egy olyat ismerek, akinek a volt felesége még mindig családtag, mert a már felnőtt gyerekük anyja.

N

2022. aug. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1#, köszönöm.

A kedvesem nem akar uralkodni. Az exét kerüli, nem akar szóba állni sem vele. Az exe egyedül él a gyerekkel, szóval nem azért kerüli, mert lenne ott egy másik férfi.

Velem úgy bánik, mint egy hercegnővel. Mondja is, "hercegnőm nekem". Szeret mindent úgy csinálni, hogy nekem kedvezzen. Nem volt még olyan szituáció, hogy elnyomva éreztem volna magam mellette. De nem is hagynám.

2022. aug. 2. 12:49
 4/13 A kérdező kommentje:
2#, igen, nőknél ez nagyon gyakran jellemző, én is így látom.
2022. aug. 2. 12:50
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
itt nem a "gyereke anyjával" van gondja, hanem az "exszel!
2022. aug. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Mind így kezdi kérdező. Lehet hogy rosszindulatúnak tűnők, de egyszer már nagyon csúnyán megégettem magam egy ilyen pasival. Én is körbe voltam rajongva az elején. Mire szétmentünk, gazdagabb lettem a jóvoltából egy törött kézzel. Úgyhogy veheted úgy kivetítem a saját rossz tapasztalataimat. Azóta kerülöm a hapsikat akiben évekkel később is gyűlölet van az exük felé, az az indulat intő jel.
2022. aug. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%

Valószínűleg csúnya válás lehetett, a nő alaposan elbánt vele. Vannak férfiak, akik a nő miatt nem tudják a gyereket sem szeretni. Az persze baj, ha valaki még hosszú évek múlva sem tudja magát túltenni ezen.

#2-es voltam

2022. aug. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Két dolgot írnék le!

Ez a jóképű, vagány, szexi, igényes férfi, aki az a kategória, akit megnéznek a nők, 11 éve nem talált párt magának? Nekem már ez nagyon furcsa.

A másik: egy szóval nem írtad, milyen a kapcsolata a gyerekével. Szoktak találkozni? Szokott beszélni a gyerekéről? Őt szereti?

2022. aug. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Volt egy 1-2 éves kapcsolata előttem, azt az exét nem utálja, nem beszél róla csúnyán. A nő dobta őt, mégsincs benne harag iránta. Ezért nem hiszem, hogy ő alapból ilyen típus.
2022. aug. 2. 13:11
 10/13 A kérdező kommentje:

8#, 10 évig kerülte a nőket, ezt leírtam. Nem akart kapcsolatot, haverozott, dolgozott, elvolt. Egy ideje érzi csak, hogy szeretne egy társat.

A gyerekkel jó a kapcsolata. Sokat volt vele, amíg kicsi volt. Most kamaszként főleg pénzt kérni megy az apjához. Szereti a gyereket, hiányzik neki.

2022. aug. 2. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!