Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, ha a...

Mi lehet az oka annak, ha a férfi a gyereke anyját évek múlva is utálja?

Figyelt kérdés

Ismerkedésnél tűnt fel, hogy van ez a kategória. Sok a hasonlóság. Pl. nagyon fiatalon, rövid kapcsolat után házasság, gyerek. Aztán a férfi /elmondása szerint/ 2-3 év alatt rájön, hogy elhamarkodott volt a dolog, a nővel nem tud együtt élni, és otthagyja a nőt meg a gyereket. Aztán egyedül él sok évig, sok esetben 10 év magány, haverok, buli után kezd el ismerkedni. És az első randin kibukik belőle indulatosan, hogy az a szemét ex... Fura a higgadt, laza, kedves, előzékeny pasitól, akit semmi nem tud felbosszantani, hogy ahogy a gyereke anyja szóba kerül, dühös lesz.

Most együtt élek egy ilyen férfival. Elképesztő boldog vagyok vele minden percben, 45 évesen még nem volt ilyenben részem, hogy ilyen férfi legyen mellettem. Szelíd, laza, sokat nevetünk, gyengéd, gondoskodó...., de ha szóba kerül a gyereke kapcsán az ex, szitkozódik. 11 éve vannak külön, ő jött el. Ha kérdezem, mi az oka, hogy ennyire utálja, azt mondja, nem akar beszélni róla, mert csak dühös lesz. Lezárta, nem akar a múlttal foglalkozni.

Az indulat miatt gyanítom, hogy nincs túl rajta.

Engem pl az exférjem megcsalt, 3 éve váltunk el, mégsincs bennem semmi indulat. A gyerekkel alig törődik, gyerektartást nagyon keveset fizet, mégis ha találkozunk, barátként váltunk pár szót, elbeszélgetünk pár percet. Igaz, együtt voltunk 19 évig.

A fenti jelenséggel viszont nem először találkotom. Az előző férfinél, akivel ismerkedtem, ugyanez volt a helyzet.

Mi lehet ennek a magyarázata? Miért gyűlölt személy az a nő, akivel nagyon fiatalon együtt éltek 2-3 évet, gyerekük anyja, ők jöttek el, és azután évekig kerülték a nőket. Ha velük vagy, akkor viszont őrült szerelmesek és lehozzák neked a csillagokat....

Hozzá teszem, jóképű, vagány, szexi, igényes nagyon az előző is és a mostani párom is. Az a kategória, akit megnéznek a nők.


2022. aug. 2. 12:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Az jó jel, ha szereti a gyerekét.

Lehet, hogy az exe módszeresen ellene próbálta nevelni a gyereket, és ez félig-meddig eredményes is volt. Ebben az esetben mondjuk megértem, hogy utálja az exét, de ezt egy mondattal bevallhatta volna, nem kellett volna azt mondania, hogy azért nem akar róla beszélni, mert csak dühös lesz.

2022. aug. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Néha akár egy-egy konkrét eset i elég ahhoz hogy az érzelmek 180 fokot vegyenek.
2022. aug. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
52%

Mert érzelmileg eddig ő volt neki a leg,leg,leg és még nem hűltek ki az érzelmei mikor vége lett, akkor sem ha együtt élni nem bírtak, ha a mindennapokat nem bírta vele. Esetleg az ex dobta ki, ő akarta , hogy vége legyen a párod nem, mert voltak még érzelmei.


Amikor mindkét félnél csak szimplán kihűlnek az érzelmek, akkor szakítás után persze fáj, mert a megszokott mindennapok mások lesznek, más helyzetbe kerülnek, a komfortzónájából a legtöbb ember nem szívesen jön ki, de egy kis idő után teljesen közömbösek egymásnak vagy olyan, mint két jó ismerős. Ott nincs vita a szét menésnél, utána sem köpködnek egymásra stb.

2022. aug. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!