Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány testvéred van neked?...

Hány testvéred van neked? Hány testvére van a párodnak? Hány gyereketek van? Hány gyereke van a tesóitoknak?

Figyelt kérdés
Ha nincs gyereketek nektek, vagy a testvéreiteknek, akkor mennyit terveztek?
2022. szept. 9. 16:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nincs testvérem, párom sem, de ha lenne, akkor 0-2 gyerek között terveznék.
2022. szept. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is és a férjemnek is 4 tesója van, én is és ő is a legidősebb, 25 és 26 évesek vagyunk.

Első gyerekünk novemberben fog megszületni. Legidősebb húgom most lesz 18, ő 3-4 gyereket akar majd, középső húgom 14, ő egyáltalán nem akar. A két féltestvérem kicsi még, nem nagyon releváns az ő tervezésük.

Férjem két öccse 23 és 21 évesek, a kisebbik öccse akar majd egy gyereket. Neki is van két kisebb tesója, ők is hol ezt, hol azt mondják.

2022. szept. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 Metionin ***** válasza:
82%
Tesó nekem 0, páromnak 1, gyerek nekünk 0 és nem is lesz, párom tesójának egyelőre 1 de 3-at terveznek a csok miatt.
2022. szept. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%

2 tesóm van, férjemnek 3.

Öcsémék nem igazán tervezték a gyerekeket, a lányok csak becsúsztak, pláne az első, a fia is, de őt akarták valamennyire. Húgom 30 éves koráig nem akart, aztán telebeszélték a fejét anyósáék, így lett 32 évesen egy lánya. Én mindig is kettő gyereket akartam, úgy adódott majdnem, hogy három lesz, de sajnos a második terhességemnél elment az egyik baba.


Férjem nővérének 8 gyereke van, plusz egy kisfiú, aki születése után 5 nappal elhunyt. Ők se igazán tervezték a gyerekeket, az első kettő terhességénél nem volt 18 éves, a harmadik gyerekét a 18. szülinapján szülte meg. Az utolsó két terhességét pedig eltitkolta, nem is ment orvoshoz, meg semmi. Férjem nagyobbik húga két gyereket akart, két gyerekük is lett, kisebbik húga két gyereket akart, de csak egy lett, mivel a lányuk kapott egy agyvérzést szülés után.

2022. szept. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy testvérem van, a páromnak kettő. Se nekünk, se a testvéreinknek nincs gyereke még, mi jelenleg kettőt tervezünk, én talán 3-tól sem zárkóznék el, de egyelőre ez még nagyon messze van.
2022. szept. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 testvérem van.

Férjemnek 7.

Nekünk nincs még gyerekünk, de ha minden jól sikerülne, 3 utódra vágyunk.

Tesóimnak nincsenek gyerekei, nem is tervezik még egyelőre.

Férjem tesóinak 6,2,2,2,1 gyerekük van, a többieknek nem tudom lesz-e, egyikük nagyon nem szereti a kicsi gyerekeket így nem lesz neki azt mondta.

2022. szept. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnknek egy tesója van, és mindkettőnknek egy gyerek. Többet nem tervezünk.
2022. szept. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
7.vagyok. Már úgy értem hogy mind a 4 családban egy egy gyerek van.
2022. szept. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
2 testvérem van, a férjemnek 1. A gyerekünk úton van, akiért rengeteget küzdöttünk, de amúgy is egy gyereket akartunk mindig (gyerekkorom óta irigyeltem az egykéket). Anyagilag is ezt érzem reális döntésnek.
2022. szept. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Férjemnek 5, nekem 1. Két gyerekünk van, ha lehetne, több lenne, de inkább kettőnek biztosítjuk a megfelelő életkörülményeket, hármat már csak megszorításokkal menne felnevelni.
2022. szept. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!