Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak gyerekei vannak,...

A páromnak gyerekei vannak, normális ha nem akarok a cselédjük lenni?

Figyelt kérdés
A párom elvált, na nem miattam, én később kerültem képbe csak, akkor már túl volt egy másik kapcsolaton is. Van két gyerkőce, nagyon szeretem őket, ők is engem, első perctől elfogadtak. A gyerekek heti 2-4 napot töltenek nálunk, plusz az összes létező ünnepet, munkaszüneti napot. A gond ott kezdődik, hogy hiába szeretem őket, és szívesen vagyok velük, de nem az én gyerekeim és szerintem nem én tartozom értük felelősséggel. A párom semmit nem csinál, vagy az anyukájuk látja el őket (persze a párom szerint nem megfelelően), vagy amikor itt vannak, akkor én. Nekem soha nincs szabadnapom, szabadságom, semmi, mert minden a gyerekeihez van igazítva. Amikor erről beszéltem vele, hogy jó lenne ha kicsit megerőltetné magát, mert a gyerekekkel való munka és felelősség az én vállamat nyomja, de egyébként semmit nem számít a véleményem a nevelésükben, mert az ővéi, ő jobban tudja, nekem nincs, én ezt nem érthetem, akkor megkaptam tőle, hogy én vagyok a legönzőbb a világon, és őt a gyerekekkel együtt kell elfogadnom és miért hisztizek egy kis munka miatt, a háztartás és a főzés nem munka, csak akkor amikor neki kell megcsinálni. De szerintem attól még, hogy együtt vagyunk és elfogadom a gyerekeit még nem lettem cseléd és dada. Miért az én feladatom minden házkörüli munka és a gyerekekre is odafigyelni, hogy mindent megkapjanak és rendben legyenek? Persze a a párom igényeire is figyeljek oda... De hogy velem mi van az senkit nem érdekel. A gyerekek természetesen nem hibásak, nem tehetnek az egészről, az apjuknak kellene összekapnia magát. Szerinte nem vagyok normális, hogy én így gondolom, hogy neki kellene nagyobb részt vállalni a gyerekekkel való munkában, hanem inkább örüljek, hogy besegít. Önző lennék ha azt érzem, hogy fiatal vagyok még, és ha már "cselédkedek" egy gyerek körül akkor majd inkább vállalok sajátot? Én a barátnője akartam lenni, persze nyilván, szívesen besegítettem volna mindenben, de ő tulajdonképpen mindent rámtolt. Mindemellett sosem köt az orromra semmit, ha valami történik, mindent megbeszél a volt feleségével, ami természetes, meg is kell beszélniük, de engem nem tájékoztat semmiről. Nem érti lmiért lenne nekem fontos bármit is tudni ami a gyerekkel kapcsolatos, végülis nem az enyémek, de a munka velük az közös, (lenne, ha csinálna bármit is).

#második feleség #pár gyerekei
2022. dec. 8. 17:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
98%

Na, most már legalább tudod, miért fuccsolt be az előző kapcsolata.


Remélem, nem tervezed, hogy Te is szülj neki.

2022. dec. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
90%

Alapvetoen nem lenne baj a gyerekes hapsikkal/ nokkel, tud mukodni egy mozaik csalad is jol, csak a kerdezo parja egy here. Ha nem a kerdezo, akkor az anyja (nagyi) latja el a gyerekeket? A kisujjat se mozditja? Idiota.


Az ilyen emberrel torodni se kell, nem erdemli meg. Surgosen szakitanek.

2022. dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
90%
10, azért jól sikerült, mert létező problémát feszeget. Csak a fogalmazás árulkodik. De ez így tök rendben van, életszerű, simán meg lehet tárgyalni.
2022. dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg nem vagy normális. De nem azért mert nem akarsz a gyerekek cselédje lenni, hanem mert az első ilyen alkalommal nem csomagoltál össze és léptél le. Hagyd ott. A fiatal éveidet pazarolod. Keress egy gyerektelen pasit és legyen saját családod.
2022. dec. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:
14%
Hát msot már mindegy így h választottál.
2022. dec. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:
70%

Gondolom ez volt a legjobb az összes közül az összes kölykével meg exanyucival. 👏👏

Még véletlen sem volt gyerekmentes normális férfi a közeledben.

Soha nem fogom megérteni, a nők miért választanak egy ilyet akivel csak a probléma van. Miért jó az önsorsrontás?!

Mi a vonzó az ilyen pasikban!!? Mert már kellett valakinek? Tudott gyereket csinálni!? Magyarázza már el valaki nekem.

De kérdésedre válaszolva: nem vagy köteles csicskának lenni. Dobd már ki ezt a nyomorék pasit. Ehh... Nem itt kell nyígni meg öntudaskodni a gyakorin, hanem ultimáumot adni ennek az életképtelen nyomoréknak. Vagy rendezi a kölykeit, vagy viszlát.

2022. dec. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
97%

Mit lehet erre írni! Rossz embert választotál.

Neki ezek szerint nem vagy partner, csak házicseléd, nyilván ebben a felállásban senki sem lenne boldog, szakíts vele.

2022. dec. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
98%
A pasid csak eli a regi eletet tovabb, anyucit kicserelte a kepletben, de az eredmeny ugyanaz. Kihasznalt, semmibe vett nok o meg rohog a markaban. Persze hogy az exet szidja, te benned meg ott a bizonyitasi vágy hogy jobb legyel mint az elozo. A sajat csapdadba estel.
2022. dec. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 A kérdező kommentje:
16. úgy tudtam ez az oldal azért is van, hogy mások véleményét kikérjük, neked ez a véleményed, elfogadom, de attól még nem nyígok, mert nem vagyok biztos magamban...
2022. dec. 8. 18:13
 20/73 anonim ***** válasza:
75%

16-os,ugyan nekem nincs gyerekem, de imadom oket, nalam nem lenne akadaly egy normalis gyerekes ferfi. Mondom ezt most ugy, hogy egyelore meg nincs benne tapasztalatom, kesobb lehet nem igy nyilatkoznek :D


De honnan tudnam, ha “nem probalom ki”, hogy mennyire mukodne? Szoval elso ranezesre, ha valaki nyitott az ilyesmire, nem feltetlenul tudja megitelni, mukodni fog-e. Nyilvan mondjuk eveket en se toltenek el egy ilyen kapcsolatban, de lehet kell hozza 2-3 honap, mire elmulik picit a rozsaszin kod es a problemak megmutatkoznak. Aztan lehet van, ahol eleg erre 2 het is :D

A lenyeg, hogy nem szabad egy ilyen kapcsolatban benne maradni, lepni kell. De en ezert nem torok palcat a kerdezo felett, mert megprobalta.

2022. dec. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!