Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyha anyám nem...

Mit tegyek, hogyha anyám nem normalis és minden róla kell szóljon?

Figyelt kérdés

Anyám nem normális. Nagyon sokat szapul az introvertáltságom miatt is. Utálom. Gyűlölöm a mocskos pofáját.


Meghalt apám egyik közeli hozzátartozója, akit én mindennél jobban szerettem, imádtam. Ez a nap is róla kell, hogy szóljon, mert nem normális. Már úgy kiidegelt engem is, meg apámat is, hogy remegtünk a dühtől. Próbálom figyelmen kívül hagyni, de nem lehet. Az elköltözés meg messze van, de amint elhelyezkedtem, elhúzok innen a p-ba.


Kis konyhánk van, és hozzánk jönnek a vendégek. Apámmal be akartuk hozni az asztalt a szobába, odafér mindenki és nemcsak 2 ember. De ő nem akarta, hogy bevigyük, ezen összevesztünk. Elkezdett toporzékolni, ordibálni, mert nehogy már a férje vagy a családja támasza legyen. Nekem akart jönni, mert megmondtam, hogy egy hányinger anya, aki csak akkor kedveskedik, amikor itt van valaki. Meg mindig a barátai az elsők. Undorodom a nőtől.

És akkor elkezdte mondani, hogy kivizsgáltatja az ayam meg felnyitják a koponyámat oszt megnézik, hogy miért akarok állandóan zenét hallgatni, olvasni. Gyűlölöm a sajat anyámat.


2022. nov. 14. 08:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
Hagyd abba a mártírkodást és tisztelt anyukádat! Ha meg nem tetszik lehet onnan takarodni! Nem kell megvárni a 18-at, van intézet is!
2022. nov. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
Pszichológus. Neked. Mert sajnos te szenvedsz. Anyád csak a magyar társadalmi papírformát hozza, mint a kontrollmániás, megmondó, bántalmazó szülő. Ez volt a mintája, ennyit tud átadni. Ő jól érzi így magát, a körülötte lévők szenvednek, ezért kell nekik változtatni.
2022. nov. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Költözz el amint tudsz aztán élj saját háztartásban....
2022. nov. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%
jóvan
2022. nov. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%
Igazad van. Van egy kicsi konyha, hát vigyük be az asztalt a szobába, ott se lehessen tőle normálisan elférni. Gondolom, nem te fogsz a konyha meg a szoba közt szaladgálni, hanem ő, mert neked a gyász kitölti a napod...
2022. nov. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
27%
Úristen micsoda probléma. Érdemes volt a világra nyomnia egy ilyen hálás gyermeket.
2022. nov. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Undoritoak ezek a típusú banyák!! Állandóan akörül forognak hogy ők ők és ők. Őket ki bántja, öveluk mi lesz, velük torodni kell, őket vinni kell, ők az istenek. Holott undorito és romboló emberek, nem valók családba. Az ilyenre én rá nem nyitnam az ajtót, és minden megnyilvánulását ami csak ROLA szól helyretennem. Ekkor jönne az, hogy uszitana azokat akik bedőlnek az alszent lenyenek és szövetségeseket keresne ellenem. Nem érdekelne. Egyébként aki teheti ezekkel ne tartsa a kapcsolatot, ez a megoldás
2022. nov. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

Így van, ez a megoldás annak, akinek van önreflexiója, megvan benne az a képesség, hogy a saját érzésein tudjon ventillálni. Tehát, ha otthagyja anyut, ne legyen lelkiismeretfurdalása. Mert ugye az anyufélék a bűntudatkeltéshez értenek.

Miután otthagyja, akkor is kísértheti ez az érzés, amitől egyedül sosem fog megszabadulni. Támogató közeg, vagy traumafeldolgozás kell hozzá.

2022. nov. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Semmi gond, lehet ezt rendezni. Felveszed a telefont (vagy apád), megrendeled a vendégseregre való leveseket, húsostálakat, sütiket, miután ez megvan hárman szépen nekiálltok kitakarítani a vendégek előtt, megterítetek, majd a vendégek után szintén hárman elpakoltok. Anyu megnyugszik, hogy nem a kis konyhában előkészítőpultként is szolgáló asztalt akarjátok bevinni az általa még kitakarítandó szobába, hogy utána mély gyászotokban elvonulhassatok pihenni.
2022. nov. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%

"Támogató közeg, vagy traumafeldolgozás kell hozzá."


Mert a hülyegyerek egy asztal miatt hisztizik?

2022. nov. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!