Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyha anyám nem...

Mit tegyek, hogyha anyám nem normalis és minden róla kell szóljon?

Figyelt kérdés

Anyám nem normális. Nagyon sokat szapul az introvertáltságom miatt is. Utálom. Gyűlölöm a mocskos pofáját.


Meghalt apám egyik közeli hozzátartozója, akit én mindennél jobban szerettem, imádtam. Ez a nap is róla kell, hogy szóljon, mert nem normális. Már úgy kiidegelt engem is, meg apámat is, hogy remegtünk a dühtől. Próbálom figyelmen kívül hagyni, de nem lehet. Az elköltözés meg messze van, de amint elhelyezkedtem, elhúzok innen a p-ba.


Kis konyhánk van, és hozzánk jönnek a vendégek. Apámmal be akartuk hozni az asztalt a szobába, odafér mindenki és nemcsak 2 ember. De ő nem akarta, hogy bevigyük, ezen összevesztünk. Elkezdett toporzékolni, ordibálni, mert nehogy már a férje vagy a családja támasza legyen. Nekem akart jönni, mert megmondtam, hogy egy hányinger anya, aki csak akkor kedveskedik, amikor itt van valaki. Meg mindig a barátai az elsők. Undorodom a nőtől.

És akkor elkezdte mondani, hogy kivizsgáltatja az ayam meg felnyitják a koponyámat oszt megnézik, hogy miért akarok állandóan zenét hallgatni, olvasni. Gyűlölöm a sajat anyámat.


2022. nov. 14. 08:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%
10#kar hogy nem látod a lényeget
2022. nov. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

1. Már régen ki van takarítva

2. Nem is ő csinálja a kaját.

3. Nem is ő takarított ki

4. Gondolom ti is úgy észtek, hogy nem együtt az egész család, hanem 2 emberekért.


De sebaj, én vagyok a hulyegyerek, meg én nem tisztelem anyámat, amikor fejhangon visít, hogy be ne vigyük az asztalt.🙂

2022. nov. 14. 10:59
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom. Hogyan tervezed a változtatást?
2022. nov. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Idén érettségizek, van egy kis félretett pénzem, de gyűjtök még, diákmunkázok, most tanulás mellett heti 1 max 2 napot megyek, viszont az egész nyarat végig dolgoztam, a karácsonyi, szülinapi pénzemet is félreteszem. Érettségi után nem maradok ötödik évre, hanem elkezdek dolgozni, és ha már gyűjtöttem elég pénzt meg letelik a próbaidőm, akkor majd elkezdek albérletet nézni.
2022. nov. 14. 11:20
 15/18 anonim ***** válasza:
Amint tudsz, költözz el, és szakítsd meg vele a kapcsolatot, ha már teheted, addig kitartást, nem egyszerű. Ha kell, beszélgess pszichológussal, az is segít, ha kibeszéled magadból a problémát.
2022. nov. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
92%
14-esre, sok erőt és kitartást kívánok addig is.
2022. nov. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Tényleg bolond, hagyd ott, amint lehet.

Addig meg próbáld meg figyelmen kívül hagyni, nem reagálni arra, amit mond. Ha rákérdez, akkor mondd neki, hogy már unod ezt a játszmát, amit művel, és várja, hogy reagálj rá.

2022. nov. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Igen, ott lesz hagyva. Gondozza, aki akarja, meg akit istenit állandóan (fiatal munkatársai). Egyszer nem tett még úgy, mint egy normális édesanya, meg egy normális feleség. Nemcsak hogy nem tudja mit kellene csinálnia (támogatás, együttérzés), de még mások előtt se képes úgy tenni, mint aki normális...


És ha nem bír együtt érezni, akkor legalább hagyná békén a másikat, ne egrecíroztatná, ne csesztetné, hanem tényleg nem szólna hozzá.

És ez idegesít a legjobban, ezért mennék neki legszivesebben. Néha el is képzelem, hogy megverem, meg egyéb dolgokat csinálok vele, mert ha már a valóságon még egy jó ideig nem tudok változtatni, akkor legalább egy alternatív világban legyen meg a saját megnyugvásom.


Mert nála vannak sokkal gázabbak, akik verik, éheztetik a gyerekeiket, de legalább társaságban ők is úgy viselkednek, ami elvart.

Több száz kilométert utaztak a rokonok, hogy részt vegyenek a temetésen, és több száz kilométer utazás vagy levezetés után senki nem arra kíváncsi, hogy egy bolond nő hogy aláz meg mindenkit, legfőképp a családját.

2022. nov. 14. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!