Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a férjem nem...

Normális, hogy a férjem nem segít?

Figyelt kérdés
Érzékeny téma, gondolom megoszlanak a vélemények, de nem tudom, hogy hova tegyem a dolgokat. Szóval a szüléstől kb 2 hétre vagyok és már nagyon nem bírok főzni. Takarítani takarítok, mert egyébként megőrülök, ha kosz van, de nagyon vizesedek és érzem, hogy le kell ülnöm, nem birok sokáig állni, fizikai munkát végezni. A férjem reggel 7-től dolgozik, változó, hogy 3-4 vagy ritkábban 5-ig. Mikor hazajön, leül a TV elé, előveszi a telefonját, és egészen lefekvésig ez megy. Ha megkérem, hogy vegyen fel pl. valamit a földről, hogy nekem ne kelljen leguggolni, akkor megcsinálja, de egyébként semmit sem segít magától. Ha több dologra is kérem, pl. hogy vigye ki még a szemetet is, akkor kiviszi, de elmondja, hogy ő fáradt, munkából jött, neki stresszes a munkája, ebből van pénzünk és én itthon vagyok egész nap. Szerintetek mennyire normális, hogy a férj nem akar besegítenek a háztartásba semennyire? Én megcsinálom, ahogyan eddig is, szeretem a rendet és nem szeretek ételt rendelni, de most úgy érzem, hogy már nagyon nehezen megy. Mit gondoltok, túldramatizálom vagy lehet alapja annak, amit érzek. Meghallgatnám mindkét végletet.

2022. dec. 7. 21:17
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 Darius- ***** válasza:
4%
59- A kerti munkakat, allatok gondozasat, tuzifa beszerzését és felvagasat ki csinalja nalatok, vagy gazzal futotok ?
2022. dec. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
91%
Ajaj, ez nem indul jól. Valószínűleg miután megszültél, tiéd lesz otthon a 0-24 órás szolgálat, emellett legyen mindig tiszta lakás, főtt étel, mosott, vasalt ruha, mert te ráérsz, hiszen csak otthon babázol. Ha nem ültök le komolyan beszélni, nem sok jót jósolok nektek. :(
2022. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező, eszed ágában sincs reagálni, csak minket ugráltatsz, hogy válaszoljunk neked?
2022. dec. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
81%
Hát sztem lusta. De sztem beszélj vele.
2022. dec. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!