Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyedül lennétek, nem...

Ha egyedül lennétek, nem lenne család, rokon stb, hogyan töltenének a karácsonyt?

Figyelt kérdés

Ugyanúgy készülődnétek a karácsonyra? Akkor is sütnétek, főznétek, mit csinálnátok, hogyan töltenétek el az ünnepnapokat?

Azok véleménye külön érdekel, akik valóban ilyen helyzetben vannak,

Nincs családjuk,

Vagy pedig nem beszél a szüleivel, rokonaival,

Elhagyták a szülei, családi kapcsolatok megromlottak stb

Nektek nem rossz a karácsony, nem vagytok ilyenkor szomorúak?

És persze azok véleménye is érdekel, akinek van családja,

Az hogy tudná egyedül eltölteni a karácsonyt?



2022. nov. 22. 18:17
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
87%
Le se sz@®nám.
2022. nov. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 Senior Séf ***** válasza:
23%
Valami fán lógva. Nem véletlen, hogy a legtöbb magányos ember karácsonykor lesz öngyilkos. Olyankor tudatosul az emberben, hogy nem kell a kutyának se.
2022. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanúgy töltöm, mint bármelyik szabadnapomat.
2022. nov. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem karácsonyfát ugyanúgy díszítenék mint mások. Ellenben óriási sütéseket-főzéseket nem csinálnék. Mivel nincs kit megajándékozzak, hát megajándékoznam magam valami finom kajával: rendelnék valami valami finom vacsorát egy menőbb étteremből.

De készülnék sütikkel, rágcsákkal

és begubóznék: filmet néznék, olvasnék, játszanék konzolon / telefonon stb.


Egy jó mozi, színház is szuper program lehet karácsonykor.

2022. nov. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:

3.

És hogy szoktad tölteni a szabadnapjaidat?

2022. nov. 22. 18:31
 6/62 anonim ***** válasza:
94%

Én tuti feldíszíteném a házat (már elötte, mondjuk ezt most is megtettem), karácsony napján pedig ágyban pizsiben film maratont tartanék, rendelt kaját zabálnék és szarnék a világra.


De van 2 gyerekem, kicsik, így kb pihenést el is felejthetem.

2022. nov. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
95%

Bár nem vagyok sem az az ünneplős sem az a mély vallásos, szerintem van hangulata a karácsonynak. Jó, nincs kivel együtt lenned, így nem annyira fokozott az élmény, de:

Lehet hogy van barátod, párod akivel lehetsz. Ha nincs, állataid, ha az sincs, akkor önmagad.


A díszek, a készülődés, a zene, a fények, ad egy hangulatot, én szeretem.


Sütni/főzni annyira még nem tudok, de kedveskednék magamnak finom ételekkel és meg is lepném magam ajándékkal.


Ez az ünnep arról szól, hogy kiemelt figyelmet kapjon az, aki nekünk fontos. Manapság hajlamosak vagyunk önmagunkat elfelejteni. Szóval jól is elsülhet, hogy egyedül vagy, csak te, a kedvenc filmed/sorozatod, a kedvenc ételeid, a csend, a fények, csak az, amit te szeretnél.

2022. nov. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
94%

Van családom, de nagy ívben lesz4rjuk a karácsonyt.

Ha egyedül lennék, akkor se csinálnék semmit. Karácsonykor teltház van mindenhol, fürdőkben stb. Nem szeretem a tömeget. Otthon maradnék és tévéznék.

2022. nov. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem minden nap el tud lenni az ember a hétköznapokban egyedül (vagy majdnem), de pont karácsonykor nagyon tré dolog egyedül lenni.
2022. nov. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
86%

Ugyanúgy, mint bármilyen más hétköznapot.

Én már gyerekkoromban is utáltam a karácsonyt, mindenki ideges, kényszeresen kell mindent csinálni, vásárolni, ajándékot venni, díszíteni, enni, tuti veszekedés a vége, semmi boldogság nincs benne, csak tomboló feszültség, hogy minden meglegyen.

2022. nov. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!