Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha egyedül akarok elni?

Gáz ha egyedül akarok elni?

Figyelt kérdés
16 vagyok és egyedül terveztem a jövőm kapcsolat nélkül ez gáz?

2022. aug. 20. 22:39
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Tervezem elírtam
2022. aug. 20. 22:40
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
tizenhat évesen nem gáz. De jó eséllyel nem így lesz ha rájössz mennyivel könnyebb egy társsal.
2022. aug. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
77%
tesó 16 éves és ezen gondolkozik
2022. aug. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

Nem gáz, csak épp még gyerek vagy szinte, és még kismilliószor változik majd a felfogásod.


De emgnyugtatlak, amúgy kb kutya nem fog vele foglalkozni, hogy egyedül vagy nem egyedül leszel, max szülők kérdezhetik néha hogy elsz-e unoka vagy sem, a többi ember meg tenni fog rá magasról.

2022. aug. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
ahogy a 4-es kolléga írta, kamasz vagy, és ez most talán így természetes számodra. de lesz majd szerelem, barátság, csalódás, és sok olyan pillanat, amikor rájössz, hogy sokkal jobb valakivel megosztani a szép és a keserédes pillanatokat is.
2022. aug. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

Miért ne élhetnél egyedül?

Az a legkényelmesebb dolog a világon.


Nem a legjobb, csak a legkényelmesebb.

2022. aug. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Tudod a probléma az egyedülléttel, hogy mindig, mindennel egyedül kell megküzdened, csak és kizárólag neked kell megoldani mindent. Anyagiakban is szívás egyedül viselni minden kiadást. Az ember a családját nem választhatja meg, de a barátait, vagy a párját akivel együtt él, igen.
2022. aug. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Középkorú nő vagyok, mindig is egyedül éltem. Mindenképpen úgy élj, ahogy szeretnél. Ha társsal, társsal, ha egyedül, egyedül. Az is lehet, hogy ilyen meg olyan szakasz is lesz az életedben. A lényeg, hogy emberek akkor is legyenek az életedben, ha egyedül élnél. Azaz, legyen, akivel tudsz programot csinálni, nyaralni, vagy egyszerűen csak beszélgetni. Ezt nagyon fontosnak tartom akkor is, ha introvrrtált vagy. És igen, előzőeknek igaza van, anyagilag sokkal nehezebb egyedül, meg olyan szempontból is, hogy mindent te intézel, mindenre te ügyelsz az életedben. A nyaralás alatt, tesóm intézkedett mindenben, én meg olyan voltam, mint egy leeresztett lufi, ekkor jöttem rá, milyen megterhelő tud lenni az életben mindig helyt állni. A hétköznapokban észre sem veszed, teszed a dolgod. Mindazonáltal én szívesen élek egyedül, van sok jó oldala, ha mint én, szeretsz egyedül élni, és szabaddá tudod tenni magad a társadalmi elvárásoktól, pl. nem tartod gáznak, hogy nincs gyereked, társad. Egy kis béke szigete lehet az otthonod, ahová mások is szívesen járnak vendégségbe.
2022. aug. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
Én is, nem gáz. Vagy változik, vagy nem. Nem kell hinni azoknak a hangoknak, amik azt szajkózzák, majd biztos meggondolod magad. Éld az életed, ahogy neked jó és kész.
2022. aug. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen még nem kell ezzel foglalkozni, nem kell ezt eldönteni, mivel ebben a korban egészen más a fontos.

Ilyenkor egyrészt ki kell élvezni a fiatalság minden előnyét. Élményeket kell gyűjteni, barátkozni, ismerkedni kell, meg kell ismerni a saját határainkat is, másrészt arra kell figyelni, hogy mi az, ami érdekel. Szerencsés az, aki ebben a korban megtalálja, mi az, amivel foglalkozni szeretne felnőttként, amiből meg is tud élni, de az sem tragédia, ha ez azonnal nem sikerül, a fő az, hogy keresni kell a lehetőségeket.


Teljesen felesleges 16 évesen eldönteni, hogy lesz-e párunk és lesznek-e gyerekeink, az elég gáz, ha itt leragadsz.

2022. aug. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!