Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

6 hetes terhes vagyok. A párom 26 éves és nem igazán akarja a babát(előbb jobb munka kell, több pénz meg ilyenek a kifogás). Én 24 vagyok. Mindketten dolgozunk, de még nem élünk együtt. Anyumékra számíthatok, csak félek, hogy egyedül nehéz lesz. Elvetetni nem szeretném.

Ti mit tennétek?


2010. szept. 28. 14:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
52%
megtartanám, a kicsi kárpotol majd mindenért
2010. szept. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
56%
Énis 24 vok, én nem vok terhes, de minden más stimmel a leírtakban és az életünkben.Ha már megfogant a kicsi, én nem ölném meg.
2010. szept. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
65%

Hagyd élni, mindkettőtöknek van melóhelye, plusz ha a szülők is támogatnak, akkor nem is kérdés, ki tudja milyen szövődményei lehetnek az abortusznak.


Egy szóval: én megtartanám.

2010. szept. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
68%
sztem nem szerethet igazán ez a fiú, ha nem akarja bevállalni a gyereket, és elvárná, hogy elrakasd....bocsika.2 év múlva mennyi pénzetek lesz, hogy gyerekeitek legyenek?
2010. szept. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
68%
én is megtartanám, már nem vagy gyerek
2010. szept. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
61%
A páromat elhajtanám a fenébe, és, hogy megtartanám -e nem tudom:( szívem szerint igen, eszem szerint nem, de nekem nem sok eszem van tehát a kérdés eldőlt:) megtartanám.
2010. szept. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem is tartsd meg, az jó hogy a szüleidre számíthatsz.

Lehet hogy nehéz lesz egyedül, de az jó lesz amikor már nagyobb lesz a baba és tudsz vele beszélgetni, és ha a párod ezért elhagy akkor legalább tudod, hogy nem ő az igazi mert

akkor melletted állna. Ha meg valaki tényleg szeret téged akkor szeresse a babát is.

2010. szept. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
sokan laknak az első években a szülőkkel, de valahol lakni kell.Én megtartanám, mert 24 évesen az ember már mire várjon, plusz 3-4 évre?Annyira rövid idő belül úgyis szeretnél majd gyereket.Nem nyomorogtok és éheztek, mindenkinek nehéz, aki nem milliomos, vagy külföldön dolgozik.
2010. szept. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
38%
pasit rögtön dobnám, ilyet kérni senkinek nincs joga egy nőtől. hogy a gyereket megtartod-e az tőled függ, könnyű biztosnem lesz, még ha fizet is tartásdíjat.
2010. szept. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
16%

14:27-es vagyok.

Azt elfelejtettem leírni hogy az abortusz után lehet hogy már nem is lehet gyereked vagy csak nagyon nehezen, volt már rá példa.

2010. szept. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!