Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Súlyos anyagi gondokal küzködü...

Funktasztikus kérdése:

Súlyos anyagi gondokal küzködünk ti is? :/

Figyelt kérdés
álandóan csak a pénz meg a pénz a bankok is hivogatnak =(3 honap mulva lehet kikel költöznünk anyuék elkezdet veszekedni a pénzen..mivel apu veni akart cigit anyu meg azt a 70 ft ot féltette:Saz a baj van még 2 kistesóm is...áh mindig csak a pénz:Sazon csodálkozom hoyg a szüleim még eggyüt vanak szerencsére..olyan roszz azt hallani amikor kérnél egy kis pénzt hogy nincs:S=(és még csak 14 éves vagyok az a szörnyű
2010. szept. 25. 20:28
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
71%
Mi is. Csak anyám melózik. Apám nem talál munkát, 300e. Ft-os gázszámla tartozás (gáz sincs már ebből kifolyólag)...
2010. szept. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
79%
Ja, hát gondok itt is vannak :S Még annak örülök, hogy legalább hitelem nincs, igaz, a lakbért sem könnyű kifizetni, de az legalább nem emelkedett.
2010. szept. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
áhh iylet átélni ygerekkorba szörnyü:Slegsziveseben ha msot dolgozhatnék halálra dolgoznám magam csak hogy segithessek
2010. szept. 25. 20:34
 4/37 anonim ***** válasza:
26%
Én sem kaptam sosem zsebpénzt, olyan rossz. :(
2010. szept. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem nem nagyon van szükséged Internetre, így ki lehetne köttetni, ha meg kell valami akkor elmész az egyik barátnődhöz. Egyébként hitel átcsoportosítás stb. ilyen lehetőségek vannak, meg Orbán Király majd segíteni fog, kilakoltatni pedig nem fognak, mert monatórium van.
2010. szept. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
88%
mindenki küszködik anyagi gondokkal.nem vagy egyedül...
2010. szept. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
49%
nálunk is súlyosak az anyagi gondok.. anyum megkeresi a havi 400 ezret ilyen olyan másodállással, de mindig gondolkodunk, hogy melyik hónapban mit fizessünk. nemrég kiderült, hogy azt a hitelt amit anyum még kb 10 éve vett fel apumnak, apum nek fizette ugyhogy a pár százezerből több mint 2,5 millió lett, amit nekünk kell kifizetni.
2010. szept. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
68%
20:35! Azt hiszed ilyen egyszerű az élet? Szép is lenne... Egyébként sem tarhálhat az ember mindig az ismerősöktől. Nem könnyű a mai világban munkát találni ill. megélni.
2010. szept. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
76%
Mi hálistennek nem, csak épp semmi pénzünk, jókor születtem, most próbálunk a párommal egyről a kettőre jutni... hát két éve egyhelyben toporgunk, szerencse, hogy nem vettünk fel hitelt :)
2010. szept. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
ti pont jókor voltatok jóhelyen hogy igy vagytok:)
2010. szept. 25. 20:41
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!