Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor ki a bunkó? (Kutya...

Most akkor ki a bunkó? (Kutya Téma)

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves kisfiam,akit egyedül nevelek egy 60 negyzetmeteres lakasban. ( Balkon nélkül)


Mivel teljesen egyedül vagyunk,nagyon be kell osztanom mindent.A pénzt,az időmet,stb ....

Megprobalok tisztasagot tartani mivel ez a számomra nagyon fontos. Ezzel napi minimum 1.5-2 óra elmegy.


Van egy barátnőm, akivel 10 éve ismerjük egymást. Van egy kisebb testű kutyája,akit Kb mindenhova magával hordoz. Engem nem sok minden zavar az életben, de a kutyaszőrtől egyenesen rosszul vagyok. Sajnálom, nem tehetek róla. Utálom. Nem ,nem a kutyával van a gond ,de szerintem a kutyának semmi keresnivalója nincs bent a házban. A barátnőm zokon veszi hogy szóltam, hogy ha át akar jönni, akkor hagyja otthon a kutyajat, értse meg hogy gyerek mellett nincs kedvem utána 1 órán át porszívózni és fertőtleníteni. Ezen ő megsértődött. Azt is emlegeti, hogy ha jön, nem hívom be ,hanem a kertben ülünk kint ,ahol mindenki lat és hall minket .


Szerintem ha benne nincs ennyi megértés, akkor nekem sem kotelessegem elviselni őt a kutyajaval együtt. Q másik hogy mindig ő akar hozzám jönni amikor mondom hogy mi megyünk, akkor nemet mond ,mert az én gyerekem ne hogy már valamit összekoszoljon, meg hangos is ,ezért inkább csak ő jönne hozzám.


Ő a gyerekemet sem tűri meg,de én takaritsak az állata után és ugraljam őt körbe órákon keresztül, mindezt abban a kevés szabadidőmben. Mondtam neki hogy számomra ez nem barátság. Nem is segítség nyújtás, és ha ő lenne az én helyzetemben, én inkább megprobalnek valamennyi terhet levenni a vallarol ahelyett hogy plusz munkát viszek neki a házba.


Legutóbb amikor itt volt, a kutya a konyhában, az ágyon mindenhol ott volt és 3 héten keresztül takaritottam de még mindig van hogy látok valahol egy szőrszalat. Számomra teljesen oké ha valakit nem zavar. Nálam sincs patikai tisztaság, de ez az egy dolog iszonyatosan taszít.


2022. aug. 11. 13:26
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
0%

Oh, kedves 40-es, azért nem reflektálok, mert a kérdező részére már leírtam a véleményem ennek kapcsán.


Mondjuk nem tudom, a spanyolvisz sz*rása hogy jön ahhoz, ha valaki furcsállja ezt a tipikus proli viselkedést, amit te képviselsz.

2022. aug. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%
Annyira jogos megsértődnie, mint a te tisztaságfóbiád súlyos
2022. aug. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:

Azt a kutya fajat! :D micsoda valaszok !


Amugy abszolút nem vagyok tisztasagmanias, csak utalom a koszt és a kutyaszort. Heti 1x muszáj ágyneműt cserélni, és igen,minden nap fel kell mosni mivel a gyerekem mindent kiönt. Nem szeretem ha poros,koszos valami de attól még nincs patikai tisztasag!!!@ ha meg valaki kutyaszőrben szeretne hemperegni meg macskaszőrt kihalaszni a levesebol, nyugodtan tegye meg csak ne nalam.

2022. aug. 12. 14:47
 44/49 anonim ***** válasza:
26%
Ja, hogy lassan dolgozol, az más. Nem baj, fog az javulni! :D
2022. aug. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:
Tegnap szakítottunk miután elmondta hogy neki márpedig akkor is igaza van . Na menjen a hülye rühes ebével ahova gondolom.....
2022. aug. 14. 10:57
 46/49 anonim ***** válasza:
100%
Na végre, ne sajnáld! Nem barát az ilyen.
2022. aug. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%
Gratula kérdező :) Azért ehhez kell határozottság.
2022. aug. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:
Kiakadtam tőle. Azt mondta, legyek hálás hogy elturi a gyerekemet,mert ez szerinte nem egyértelmű. Fel volt háborodva a kutya témán, és megmondtqm neki hogy ha neki problémája van velem vagy a gyermekemmel, nyugodtan maradjon otthon a büdös koszos kutyajaval. Letiltottam. Keresek értelmesebb barátnőt.
2022. aug. 14. 22:50
 49/49 anonim ***** válasza:
72%
Mindketten megéritek a pénzetek, az biztos.
2022. aug. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!