Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapintatlan, érzéketlen, vagy...

Tapintatlan, érzéketlen, vagy bunkó? /anyós téma/

Figyelt kérdés

drága anyósom felhív a minap. kérdi mi újság.


1:mondom h eléggé kivagyunk mert a chf az egekben,kb nullán állunk mire levonják,nem tudjuk mi lesz.

válasz:

hát igen,ez nagyon rossz,nekünk nagy szerencsénk van h az autohitelünk már lejárt!


2: mentek nyaralni? -épp most mondtam h kajára se marad-2 pici gyerekünk van én gyesen.- válasz: mi is csak csopakra 1 hétre,de azt muszáj annyira kivagyunk-nyugdíjasok-


3: rituka-a lányunk- szülinapjára nem nagyon tudok most szánni,tudod milyen nehéz nekünk is, a lakásfelújítás!!! meg a nyaralás most elvisz 150e-t,de 3000.-t tudunk adni


most megfojtsam??? félre ne értsetek,nem várom el h pénzeljenek,de h lehetnek ilyenek???


ja a legjobb így a végére: tudod kislányom,ha kell a pénz el kell ám menni dolgozni! mégis hogyan? ritát hová teszem? 2 éves- bölcsőde? tele vannak,tudod jó. akkor majd én nevelem!!!! te meg menj dolgozni!


eszem megáll!!! és mégis hová? és ha a nagy aki most kezdi az ovit beteg lesz? h lesz el egész nap 2 gyerekkel amikor a játszótérre is csak úgy viszi őket ha van még ott valaki??


sírni tudnék,de főleg a férjem miatt,mert neki nagyon szarul esik,h mindenhol azt látja,h a család segít ahol tud ha kell,csak az ő szülei ilyenek. oké h engem nem szeretnek,de a fiuk? az unokáik?? :..((


bocs hosszú lett


2011. aug. 11. 16:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
22%
Nem értem mi a baj?mit vártál anyóstól?
2011. aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%
Nem csak az ő szülei, én páromé is ilyen, egy fűszálat se tesz keresztbe a kedvünkért! Ha magától nem jön, nem tudsz erőltetni semmi!
2011. aug. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
61%
Ha neked van csaladod, ok miert nem segitenek? Csaladot akkor kell alapitani, ha biztosan tudjuk, barmi tortenjen, kibirjuk. Ne a nagyiknak szuljunk, szamitsunk rajuk.
2011. aug. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
34%
atya világ....elmebeteg egy öregasszony....pffff nehéz ügy,én is a plafonon lennék.miért nem mondtad neki hogy nem azt szeretnéd hogy a nagyit szólítsák egy idő után anyának....
2011. aug. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
azt h ha nem segít-semmiben-legalább ne dörgölje az orrunk alá h ő mennyit költ. költsön,de minket hagyjon,vagy akkor leglább ne sírjon h nekik milyen szar.
2011. aug. 11. 16:38
 6/24 anonim ***** válasza:
38%
nézd, az én szüleim 22 éve házasok, a nulláról kezdték, szó szerint annakidején egy kanálra sem telt nekik, vagy egy tányérra. se anya szülei, se apa szülei nem segítették őket SOHA! mikor én kicsi voltam sosem kaptam semmit, sőt anyát elkezdték szidni, hogy ne mondja már h 2 munkanélküli segélyből nem tudnak nekem pelenkát venni meg játékokat. apának van 2 testvére, az egyik 40 évesen ott él nagyim nyakán a családjával egy szobában, nem akar elköltözni, hisz nagyim főz rájuk. én meg egyetemre járok, orvosira, meg nem kérdeznék soha sem hogy nincs-e szükségem valamire, mert egy orvosi könyv nem pár száz ft. sosem támogattak minket, mégcsak a gesztus sem volt meg, volt h szüleimnek enni nem volt mit mikor kicsi voltam, kaját sem küldtek nekik nagyimék. nem csak ti vagytok így....
2011. aug. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
50%
Te miért sirsz neki hogy neked milyen szar?
2011. aug. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
28%

az én szívem is majd meg szakad néha, anyósomék állandóan segítenek,mindig körülöttünk ugrálnak. A szüleim meg le se szarnak, annyira szégyenlem magam ez miatt.


Anyósod nem érzi át a helyzeteteket, sajnálom a párodat, ne emlegesd neki a szüleit, hogy ilyenek meg olyanok, mert fáj az neki.

2011. aug. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

kedves fromoz! pont h nem akarom ráterhelni a gondokat,nem ez a lényeg. hanem h folyton csak magukkal foglalkoznak. nem nekik szültem,de a válságra ki számított? megteremtettünk mindent,de ez most egy szar időszak,és legalább ne kérkedne ha már nem segít-nem nekem, a fiának vagy az unokáknak. ahová mennek-ismerős- 5000/ nap felnőtteknek. pl mondhatta volna h meghívunk titeket 2 napra..


elszomorító mert anyukám akinek fele ennyije sincs, az utolsót is odaadná ha kéne. de ők.. mindenben ők az elsők,aztán jönnek a gyerekek. 2-3 hétig fel se hívnak,aztán meg elvárják h pattanjunk mert épp el akarják őket vinni. ha nem jó,én vagyok a szemét :(((

2011. aug. 11. 16:43
 10/24 anonim ***** válasza:
58%
egy kellemes panaszkodás azért jól esik az embernek.igaza van a kérdezőnek,nem azzal van gond hogy nem adnak semmit hanem,hogy még dicsekszik is h nyaralni mennek stb.aztán meg mártírodik jobbra balra,meg okoskodik h menjen el dolgozni stb.
2011. aug. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!