Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapintatlan, érzéketlen, vagy...

Tapintatlan, érzéketlen, vagy bunkó? /anyós téma/

Figyelt kérdés

drága anyósom felhív a minap. kérdi mi újság.


1:mondom h eléggé kivagyunk mert a chf az egekben,kb nullán állunk mire levonják,nem tudjuk mi lesz.

válasz:

hát igen,ez nagyon rossz,nekünk nagy szerencsénk van h az autohitelünk már lejárt!


2: mentek nyaralni? -épp most mondtam h kajára se marad-2 pici gyerekünk van én gyesen.- válasz: mi is csak csopakra 1 hétre,de azt muszáj annyira kivagyunk-nyugdíjasok-


3: rituka-a lányunk- szülinapjára nem nagyon tudok most szánni,tudod milyen nehéz nekünk is, a lakásfelújítás!!! meg a nyaralás most elvisz 150e-t,de 3000.-t tudunk adni


most megfojtsam??? félre ne értsetek,nem várom el h pénzeljenek,de h lehetnek ilyenek???


ja a legjobb így a végére: tudod kislányom,ha kell a pénz el kell ám menni dolgozni! mégis hogyan? ritát hová teszem? 2 éves- bölcsőde? tele vannak,tudod jó. akkor majd én nevelem!!!! te meg menj dolgozni!


eszem megáll!!! és mégis hová? és ha a nagy aki most kezdi az ovit beteg lesz? h lesz el egész nap 2 gyerekkel amikor a játszótérre is csak úgy viszi őket ha van még ott valaki??


sírni tudnék,de főleg a férjem miatt,mert neki nagyon szarul esik,h mindenhol azt látja,h a család segít ahol tud ha kell,csak az ő szülei ilyenek. oké h engem nem szeretnek,de a fiuk? az unokáik?? :..((


bocs hosszú lett


2011. aug. 11. 16:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Hát én azzal a helyzettel is megelégednék, hogy anyós nem ad semmit. Csak simán ennyit tenne. De nem így van, ő eljön és kieszi a hűtőnket meg elvisz belőle ezt azt. Tény, hogy szegény, lusta volt dolgozni mindig is.Folyton kéreget cigire.
2011. aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
30%

Nem értelek,ha ilyen lenne anyosom tuti nem panaszkodnék neki...minek...igy se ugyse segit akkor meg.

ha nem panaszkodsz neki akkor ő sem jön a dicsekedéssel.

2011. aug. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
18%
örülnél b+, hogy felajánlja, hogy vigyáz a gyerekedre, amíg dolgozol... svájcifrankos hiteled van, de elvárod, hogy fizessék neked az otthonülést. jó, hogy nem az én menyem vagy.
2011. aug. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
"Kedves" utolsó válaszoló! Valószínűleg nem lehet a te menyed, mert neked tuti nincs gyereked, különben tudnád, hogy a gyereknevelés nem "otthonülés", főleg két kisgyerekkel és kis korkülönbséggel! Nekem is a nagyobb tavaly kezdte az ovit, a kicsi 2,5 éves. Én önszántamból mentem volna dolgozni, de a párom azt mondta, hogy inkább maradjak otthon a gyerekekkel,amíg még lehet! Ha mégis van menyed, akkor szegényt tudom sajnálni, de a fiadat is!!!
2013. júl. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!