Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor ki a bunkó? (Kutya...

Most akkor ki a bunkó? (Kutya Téma)

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves kisfiam,akit egyedül nevelek egy 60 negyzetmeteres lakasban. ( Balkon nélkül)


Mivel teljesen egyedül vagyunk,nagyon be kell osztanom mindent.A pénzt,az időmet,stb ....

Megprobalok tisztasagot tartani mivel ez a számomra nagyon fontos. Ezzel napi minimum 1.5-2 óra elmegy.


Van egy barátnőm, akivel 10 éve ismerjük egymást. Van egy kisebb testű kutyája,akit Kb mindenhova magával hordoz. Engem nem sok minden zavar az életben, de a kutyaszőrtől egyenesen rosszul vagyok. Sajnálom, nem tehetek róla. Utálom. Nem ,nem a kutyával van a gond ,de szerintem a kutyának semmi keresnivalója nincs bent a házban. A barátnőm zokon veszi hogy szóltam, hogy ha át akar jönni, akkor hagyja otthon a kutyajat, értse meg hogy gyerek mellett nincs kedvem utána 1 órán át porszívózni és fertőtleníteni. Ezen ő megsértődött. Azt is emlegeti, hogy ha jön, nem hívom be ,hanem a kertben ülünk kint ,ahol mindenki lat és hall minket .


Szerintem ha benne nincs ennyi megértés, akkor nekem sem kotelessegem elviselni őt a kutyajaval együtt. Q másik hogy mindig ő akar hozzám jönni amikor mondom hogy mi megyünk, akkor nemet mond ,mert az én gyerekem ne hogy már valamit összekoszoljon, meg hangos is ,ezért inkább csak ő jönne hozzám.


Ő a gyerekemet sem tűri meg,de én takaritsak az állata után és ugraljam őt körbe órákon keresztül, mindezt abban a kevés szabadidőmben. Mondtam neki hogy számomra ez nem barátság. Nem is segítség nyújtás, és ha ő lenne az én helyzetemben, én inkább megprobalnek valamennyi terhet levenni a vallarol ahelyett hogy plusz munkát viszek neki a házba.


Legutóbb amikor itt volt, a kutya a konyhában, az ágyon mindenhol ott volt és 3 héten keresztül takaritottam de még mindig van hogy látok valahol egy szőrszalat. Számomra teljesen oké ha valakit nem zavar. Nálam sincs patikai tisztaság, de ez az egy dolog iszonyatosan taszít.


2022. aug. 11. 13:26
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer mondd meg neki kerek-perec:"Ahogy te nem tűröd meg a gyerekemet a te lakásodban, én sem a sajátomban a kutyádat, innentől vagy nyilvános helyen futunk össze 2 órára, vagy sehogy".
2022. aug. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
76%

Megprobalok tisztasagot tartani mivel ez a számomra nagyon fontos. Ezzel napi minimum 1.5-2 óra elmegy.


Vicc.

2022. aug. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
76%

Ezzel napi minimum 1.5-2 óra elmegy. - mivel? Ha tisztaságmániás vagy - márpedig az -, akkor kezeltesd.


Tudnék mesélni, milyen egy tisztaságmániás emberrel együtt élni, és a rémálom-szintet üti meg.

2022. aug. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%
Kössetek kompromisszumot! Ha ő megy akkor nem viszi a kutyát, ha te mész, akkor nem viszed a gyereket. Nekem is van egy barátom, aki nem viseli el a kutyámat, én meg a gyerekeit. Mégis jóban vagyunk, gyakran összejárunk. Csak ilyenkor otthonhagyjuk a jószágokat.
2022. aug. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
66%

Hadd csinálja, nem árt senkinek. - nem, persze... éltél együtt ilyen emberrel? Nyilvánvalóan nem, szóval nem mondanál hülyeséget.


Senkinek nem árt vele, épp csak létezni nem lehet mellette, mert "most takarítottam fel, ne menj ki". Most töröltem le a pultot, mi a fxért kell szendvicset csinálni? Ne nyúlj a korláthoz mert vizes, ne tedd le a táskád a földre mert felmostam, stb.


Senkinek nem árt, épp csak mindenkinek az ő elborult betegségéhez kell alkalmazkodni - mert ő nem látja be, hogy kezelésre szorul, nem normális, amit csinál...

2022. aug. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%

Egy hároméves mellett meg pláne nem kell naponta kiglancolni a lakást.

Szerinted az oviban is ezt csinálják majd? :D Egy francokat!

2022. aug. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
100%
Én sem engedném be a helyedben a kutyát, ha téged ez ennyire zavar. Hozzáteszem, hogy mi kertes házban lakunk, van 2 kutyánk, 2 macskánk, akik bármikor bejöhetnek. Picit többet kell takarítani nyilván, de ezt az áldozatot vállaltam, amikor lettek állataim. Nyilván neked nem kell eltűrni a barátnőd kutyáját...
2022. aug. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
29%

Nincs joga megsértődni szerintem. És neked sincs arra, hogy a gyerekedet nem engedi be.


Én is elhatárolódtam az összes kölykös ismerősömtől, már mikor vemhesültek. A pulyájuk közelébe nem vagyok hajlandó menni. DE! tőlük sem vártam el soha, hogy kedveljék a kutyàmat. Nem erőltetem senkire, és a fejemben meg nem fordulna más lakásába felvinni.

2022. aug. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
31%

"Én is elhatárolódtam az összes kölykös ismerősömtől, már mikor vemhesültek. A pulyájuk közelébe nem vagyok hajlandó menni."


Én nem mondom, hogy szeretni kell a gyerekeket, de azért nem érzed beteg dolognak így beszélni arról, hogy mások gyereket vállalnak? Anyád is vemhesült és te az elviselhetetlen pulyája voltál?


Én meg a kutyákat nem szeretem, de soha eszembe nem jutott még anoním fórumon sem pl. rühes dögként hivatkozni rájuk. Sérült a lelketek ezzel a gyűlölködéssel, de komolyan, betegek vagytok.

2022. aug. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
74%

Nem vagyok beteg, csak rühellem a pulyákat. A pulya is egy szó a magyar nyelvben, az, hogy te pejoratív jelentéstartalmat társítasz hozzá, a te bajod, a te normarendszered.


Ez a baj, hogy vemhesülés után ilyen kis buták maradtok, és azt hiszitek, ti mamucikák szartátok a spanyol viaszt, pedig nem. :)


A válaszom többi részére miért nem reflektálsz, mamcsuka? Mert abba nem lehet belekötni? Szánalom, na eriggy szoptatni :D

2022. aug. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!