Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor ki a bunkó? (Kutya...

Most akkor ki a bunkó? (Kutya Téma)

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves kisfiam,akit egyedül nevelek egy 60 negyzetmeteres lakasban. ( Balkon nélkül)


Mivel teljesen egyedül vagyunk,nagyon be kell osztanom mindent.A pénzt,az időmet,stb ....

Megprobalok tisztasagot tartani mivel ez a számomra nagyon fontos. Ezzel napi minimum 1.5-2 óra elmegy.


Van egy barátnőm, akivel 10 éve ismerjük egymást. Van egy kisebb testű kutyája,akit Kb mindenhova magával hordoz. Engem nem sok minden zavar az életben, de a kutyaszőrtől egyenesen rosszul vagyok. Sajnálom, nem tehetek róla. Utálom. Nem ,nem a kutyával van a gond ,de szerintem a kutyának semmi keresnivalója nincs bent a házban. A barátnőm zokon veszi hogy szóltam, hogy ha át akar jönni, akkor hagyja otthon a kutyajat, értse meg hogy gyerek mellett nincs kedvem utána 1 órán át porszívózni és fertőtleníteni. Ezen ő megsértődött. Azt is emlegeti, hogy ha jön, nem hívom be ,hanem a kertben ülünk kint ,ahol mindenki lat és hall minket .


Szerintem ha benne nincs ennyi megértés, akkor nekem sem kotelessegem elviselni őt a kutyajaval együtt. Q másik hogy mindig ő akar hozzám jönni amikor mondom hogy mi megyünk, akkor nemet mond ,mert az én gyerekem ne hogy már valamit összekoszoljon, meg hangos is ,ezért inkább csak ő jönne hozzám.


Ő a gyerekemet sem tűri meg,de én takaritsak az állata után és ugraljam őt körbe órákon keresztül, mindezt abban a kevés szabadidőmben. Mondtam neki hogy számomra ez nem barátság. Nem is segítség nyújtás, és ha ő lenne az én helyzetemben, én inkább megprobalnek valamennyi terhet levenni a vallarol ahelyett hogy plusz munkát viszek neki a házba.


Legutóbb amikor itt volt, a kutya a konyhában, az ágyon mindenhol ott volt és 3 héten keresztül takaritottam de még mindig van hogy látok valahol egy szőrszalat. Számomra teljesen oké ha valakit nem zavar. Nálam sincs patikai tisztaság, de ez az egy dolog iszonyatosan taszít.


2022. aug. 11. 13:26
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
73%

Megértelek, az én otthonomba kutya be nem tenné a lábát. Nem érdekelne, hogy barátnő vagy se, fordulhatna vissza, főleg ha kérdés nélkül akarja hozni.

Mindenki otthonában a saját szabályai érvényesülnek. Ha nem tetszik, nem kell menni.

2022. aug. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
18%
Szakíts. Megoldva. Nem való neked a lány.
2022. aug. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
96%
Egyetlen megoldás van. megszüntetni a kapcsolatot vele.
2022. aug. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
90%

Mit lehet két emberre 60 négyzetméteren naponta több, mint egy órán át takarítani???


(Egyébként én se engednék be kutyát)

2022. aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
71%

Nem leszek népszerű a kommentemmel, de azért leírom.


Nem szeretem a kutyákat, maximum a nagyokat. De lakásban én sem tartanék kutyát, több okból, pl a szőr illetve az állandó kötelező sétáltatást én nem bírnám fagyban-kánikulában. Tehát teljesen megértelek, ez a Te lakásod, a Te gyermeked, Te hozod a szabályokat.


Szerintem mérlegelj, hogy mennyire jó barát az illető, megéri-e kapcsolatot fenntartani vele. Ha igen, akkor pedig üljetek le megbeszélni, lehetőleg felnőtt módjára, sértődés és utólagos hisztik nélkül.

Ha nem, akkor pedig tudod mit kell tenned.

2022. aug. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
48%
Inkább 10 kutya, mint egy gyerek.. de hát nem vagyunk egyformák (:
2022. aug. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
78%
Ne haragudj de hogy hívhatod az ilyet barátnőnek?nem türi el a gyermekedet?èn nem tőrödnék vele,
2022. aug. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk ahhoz is pofa kell hogy odahordja a kutyát mikor el lett mondva neki hogy ne vigye 😃😃
2022. aug. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
7%
Miért egyedül neveled a gyereket? Faterral mi újság?
2022. aug. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
76%
Én sem engednék be kutyát, sőt a csajt se amilyen bunkó, de: Most komolyan: mit takarítasz ennyit két emberre? Meg hetekig egy kutya után? Nem lehet hogy némileg kényszeres vagy?
2022. aug. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!