Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám velem vergődik amiért...

Anyám velem vergődik amiért nem kapta meg az orvosi alkalmasságit Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tehát ott kezdődött minden, hogy pár hónapja történt egy nagy tragédia, aminek hatására szó szerint bekattant. Megpróbált öngyilkos lenni, míg munkában voltam, de azt észrevettem. Akkor megúszta a zárt osztályt. Közben hetekig azzal zsarolt, hogy úgy menjek el dolgozni, hogy kinyírja magát, stb. A végén addig balhézott míg ott kellett hagynom a munkahelyemet. Majd egy nap bekattant és kikergetett engem a lakásból egy nagy késsel. Ott betelt a pohár és felhívtam a 112-t. A zártra vitték. Onnan kijött pár hónapja, és ma ment volna a jogsihoz alkalmasságit csináltatni, de az orvos emiatt nem csinálta meg. Most engem hord el mindenféle aljas szemétnek, meg dögöljek meg stb. amiért én rá mertem hívni akkor a mentőket, és őt zártra csukták. Most csapdossa rám az ajtót, és úgy beszél velem, mint egy utolsó kur vàval.

Mit tegyek? Nem bírom őt elviselni már. Hónapok óta nem enged engem dolgozni sem. Fogyóban van a pénzem is, tb-m sincs, de nem érdekli. Kérlek adjatok tanácsot!!!


2022. júl. 27. 13:05
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon ordibál és fenyegetőzik akkor megint rá kell hívni a 112-t. És amíg bent van addig tudsz munkát keresni.
2022. júl. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
52%
Akkor is tud munkát keresni, amíg otthon van az anyja. Ha épp nem tombol a mentősök jelenlétében, bemondásra nem fogják beszállítani.
2022. júl. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 kovpet ***** válasza:
92%

"Csak igazából az idegesít, amiket fentebb írtam, hogy én mindent megteszek mégis én vagyok a szar."


Mert BETEG. Nyilván nincs igaza.

2022. júl. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 Kései Sirató ***** válasza:
88%

Hány éves?

Ha idős, akkor megoldás lenne az idősek otthona, de ő nyilván nem akar magától oda menni, ezért gondnokság alá kellene helyeztetni. Legyen nálad az orvosi papír a zárójelentésről, meg mindenről és ha legközelebb is orvosi kezelésre kerül sor, arról is. Fogd a papírokat és irány a gyámhivatal, ott kérj tanácsot, ingyenesen megmondják, hogy mi az útja-módja a gondnokság alá helyezésnek, mert nyilván nem beszámítható. Ha te leszel a gondnoka, akkor már te írsz alá helyette és akkor be tudod vitetni egy idősek otthonába.

Azért nem megoldás az elmegyógyintézet, mert onnan hazaküldik.

Közben az is jó lenne, ha a háziorvosával jó erős nyugtatókat íratnál fel neki és gondoskodnál arról, hogy bevegye, onnantól már kezesbárány lesz, mert álmos lesz, vagy majd nappal is alszik. fel fogja írni, mert indokolt.


Ha egyáltalán nem akarsz vele foglalkozni és minden kapcsolatot meg akarsz vele szakítani, csak akkor lépj le! Én nem tenném, én inkább a gondnokság alá helyeztetést választanám, főleg, ha van háza és így abban lakhatsz, nem kell albira költened és nyilván te leszel az (egyik) örököse, vagy pedig az egyetlen, ha nincs testvéred.

HA vannak testvéreid, hívd őket össze és közösen intézzétek a gondnokság alá helyezését.

2022. júl. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:
55%
Attól, hogy a gyerekével megalázó módon viselkedik, még nem fogják gondnokság alá venni. Orvosilag nem cselekvésképtelen.
2022. júl. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
72%
Viszont ha a szabadságát korlátozza... az más kategória.
2022. júl. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
64%
Dehogy korlátozza a szabadságát, a kérdező korlátozza saját magát! Arról nem az anya tehet!
2022. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
76%

#45

Nyilván nem az volt az alkalmassági vizsgán az elutasítás oka, hogy

"a gyerekével megalázó módon viselkedik"

Egyértelműen a papírjaiból kiderült olyan állapot, amiért nem alkalmas autóvezetésre, pedig azt minden Isten barma megkapja.

Én nem vagyok orvos, de aki megjárta a zártosztályt és azóta is 24 órás (szak)felügyeletre szorul(na), késsel kergetődzik, öngyilkossággal fenyegetődzik,...ha az ilyen nem szorul gondnokságra, akkor senki!

2022. júl. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
39%
Könyörgök, 48-as, aki nem alkalmas autóvezetésre, meg aki megjárta a pszichiátriát, az beszámíthatatlan! Fel sem merül! Akkor beszámíthatatlan, ha nem tudja, hogy kicsoda és hol van! Fényévekre van a gyámság alá vételtől!
2022. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
85%
Helyeztesd gyamsag ala. Vagy add be valami otthonba.
2022. júl. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!