Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám velem vergődik amiért...

Anyám velem vergődik amiért nem kapta meg az orvosi alkalmasságit Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tehát ott kezdődött minden, hogy pár hónapja történt egy nagy tragédia, aminek hatására szó szerint bekattant. Megpróbált öngyilkos lenni, míg munkában voltam, de azt észrevettem. Akkor megúszta a zárt osztályt. Közben hetekig azzal zsarolt, hogy úgy menjek el dolgozni, hogy kinyírja magát, stb. A végén addig balhézott míg ott kellett hagynom a munkahelyemet. Majd egy nap bekattant és kikergetett engem a lakásból egy nagy késsel. Ott betelt a pohár és felhívtam a 112-t. A zártra vitték. Onnan kijött pár hónapja, és ma ment volna a jogsihoz alkalmasságit csináltatni, de az orvos emiatt nem csinálta meg. Most engem hord el mindenféle aljas szemétnek, meg dögöljek meg stb. amiért én rá mertem hívni akkor a mentőket, és őt zártra csukták. Most csapdossa rám az ajtót, és úgy beszél velem, mint egy utolsó kur vàval.

Mit tegyek? Nem bírom őt elviselni már. Hónapok óta nem enged engem dolgozni sem. Fogyóban van a pénzem is, tb-m sincs, de nem érdekli. Kérlek adjatok tanácsot!!!


2022. júl. 27. 13:05
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem keresel, miből fizeted a rezsit? A tartozást ráterhelik a lakásra, elárverezik, titeket kitesznek, az állam a betegeket sem védi meg ettől, az lesz a nagy gondoskodásod eredménye, hogy a híd alá kerültök.
2022. júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 A kérdező kommentje:
Most is bejött és elkezdett velem ordítani, hogy pusztuljak meg, és ő innentől nem hajlandó velem egy levegőt se szívni. Pedig meg sem szólaltak egész nap. Én hurcolom őt mindenhova autóval, én csinálok egy csomó mindent, én hallgatom meg, de még én vagyok a szar. Nagyon nagyon elegem van.
2022. júl. 27. 13:44
 23/69 anonim ***** válasza:
93%
mondom. menekülj onnét. szerintem kezd el keresni munkát rögtön! és költözz de nagyon hamar!
2022. júl. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
86%

Jó, akkor tegyél ellene. Kezd felcseszni, hogy minden létező megoldásra valami kifogásod van, nem mész munkásszállóra, másik városba albérletbe, mert “nem engedi”, rokon az nincs, barát sem jó, mert az sincs stb stb.

Így mit vársz itt, mi fog változni?

2022. júl. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 A kérdező kommentje:

Meg sem szólaltam*

Szó nélkül vezetem az autót, furikàzom, cipekszem, de neeem neki nem jó semmi. Pedig még benzinpénzt sem kértem soha, mert nem is szokásom senkitől.

Van, hogy reggel felkel és azzal kezd, hogy rohadjak el, pedig még annyit sem mondtam, hogy "jó reggelt". A rengeteg tettem ellenére ez a hála. És nekem mondja azt, hogy kettyós vagyok mindig, meg nem lesz soha férjem, mert egy csicska vagyok, stb.

2022. júl. 27. 13:47
 26/69 anonim ***** válasza:
76%
Hát ha eleged van, akkor munka és albérleti szoba. Maradjon egyedül, mindjárt tud magáról gondoskodni, majd meglátod. Csak meg ne tudja, hova költözöl, se a munkahelyedet, sőt a SIM-kártyádat is dobd el, és kérj új számot, de titkosítva. Már rég el kellett volna ezeket intézned, ahelyett, hogy itt ventilálsz nekünk.
2022. júl. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 A kérdező kommentje:
A munkásszàlló nekem jó lenne, voltam már sokszor munkásszàllón, nem új dolog. De néztem sofőr munkát is, három hét vezetés, egy hét otthon, azzal is szimpatizàlok.
2022. júl. 27. 13:48
 28/69 anonim ***** válasza:
61%
És ezt eltűröd, csak itt panaszkodol. Tudod mit? kamu a sztorid, hazudozol itt, senki se olyan hlye, hogy ezt eltűrje, amiket leírsz.
2022. júl. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 A kérdező kommentje:
26, igazad lehet.
2022. júl. 27. 13:49
 30/69 anonim ***** válasza:
81%
Akkor indulás a munkáért, MOST.
2022. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!