Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám velem vergődik amiért...

Anyám velem vergődik amiért nem kapta meg az orvosi alkalmasságit Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tehát ott kezdődött minden, hogy pár hónapja történt egy nagy tragédia, aminek hatására szó szerint bekattant. Megpróbált öngyilkos lenni, míg munkában voltam, de azt észrevettem. Akkor megúszta a zárt osztályt. Közben hetekig azzal zsarolt, hogy úgy menjek el dolgozni, hogy kinyírja magát, stb. A végén addig balhézott míg ott kellett hagynom a munkahelyemet. Majd egy nap bekattant és kikergetett engem a lakásból egy nagy késsel. Ott betelt a pohár és felhívtam a 112-t. A zártra vitték. Onnan kijött pár hónapja, és ma ment volna a jogsihoz alkalmasságit csináltatni, de az orvos emiatt nem csinálta meg. Most engem hord el mindenféle aljas szemétnek, meg dögöljek meg stb. amiért én rá mertem hívni akkor a mentőket, és őt zártra csukták. Most csapdossa rám az ajtót, és úgy beszél velem, mint egy utolsó kur vàval.

Mit tegyek? Nem bírom őt elviselni már. Hónapok óta nem enged engem dolgozni sem. Fogyóban van a pénzem is, tb-m sincs, de nem érdekli. Kérlek adjatok tanácsot!!!


2022. júl. 27. 13:05
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
69%
nem tudom 28-as tényleg vannak ilyenek de van logikus alapja annak amik leírtál. de szerintem most már (ha igaz a kérdés) végre észhez tér és nem teszi tönkre az életét tovább.
2022. júl. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
86%
A súlyos borderline-ok ilyen erőszakosak, mint anyád. Nem gyógyítható végleg, csak ha a bordi is akarja, csökkenthető az erőszakosság. Az is egy vagyonba kerül alkalmanként, szegény ember nem bírja fizetni. Anyád
2022. júl. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
61%

#25, meg nem lesz soha férjem, mert egy csicska vagyok


A férjhez nem tudok hozzászólni, abban, hogy csicska vagy, végül is igaza van, nem..?

2022. júl. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 A kérdező kommentje:

Néztem már állásokat 1-2 hete, de ma fogom folytatni, aztán be is adom a jelenetkezésemet pár helyre. Csak igazából az idegesít, amiket fentebb írtam, hogy én mindent megteszek mégis én vagyok a szar.

Én eltűröm ezt, mert sajna így lettem nevelve, hogy nekem "kuss van". Ha beszélnek hozzám, lehordanak, akkor el kell nézni, nem szabad visszaválaszolni semmit, ha ezeket a szavakat rokontól kapom. Gyerekként is kaptam olyan veréseket ha visszaszóltam, hogy azért fogom a mai napig. De igazatok van, ha lelépek megszűnik ez is. Hallgatok rátok.

Köszönöm a tanácsokat, és hogy elolvastàtok a sztorim! Segítettetek most egy kicsit. Lelki erőt adtatok.

2022. júl. 27. 13:52
 35/69 anonim ***** válasza:
68%
na. Akkor rendben van.
2022. júl. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 A kérdező kommentje:
Az értelmes válaszokat köszönöm, akik kàrognak azoknak csak annyit kívánok, hogy legyenek hasonló élethelyzetben!
2022. júl. 27. 13:53
 37/69 anonim ***** válasza:
84%
Ne vedd fel, bolond. Nem komolyan vehető. Egyik füleden be, a másikon ki. Veszekedni se kell, mert nem beszámítható. Ne szolgáld ki, ne furikázd, lépj le, és hagyd teljesen magára.
2022. júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
90%
El kell költözni
2022. júl. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
70%
Válassz mi leszel: felmosórongy vagy szabad ember
2022. júl. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
79%

És akkor miből éltek, ha senki sem dolgozik?

Menj el, úgysem lesz öngyilkos csak fenyegetőzik. Ha még igen, akkor csúnyán hangzik, de legalább nincs rá gond.

2022. júl. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!