Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám velem vergődik amiért...

Anyám velem vergődik amiért nem kapta meg az orvosi alkalmasságit Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tehát ott kezdődött minden, hogy pár hónapja történt egy nagy tragédia, aminek hatására szó szerint bekattant. Megpróbált öngyilkos lenni, míg munkában voltam, de azt észrevettem. Akkor megúszta a zárt osztályt. Közben hetekig azzal zsarolt, hogy úgy menjek el dolgozni, hogy kinyírja magát, stb. A végén addig balhézott míg ott kellett hagynom a munkahelyemet. Majd egy nap bekattant és kikergetett engem a lakásból egy nagy késsel. Ott betelt a pohár és felhívtam a 112-t. A zártra vitték. Onnan kijött pár hónapja, és ma ment volna a jogsihoz alkalmasságit csináltatni, de az orvos emiatt nem csinálta meg. Most engem hord el mindenféle aljas szemétnek, meg dögöljek meg stb. amiért én rá mertem hívni akkor a mentőket, és őt zártra csukták. Most csapdossa rám az ajtót, és úgy beszél velem, mint egy utolsó kur vàval.

Mit tegyek? Nem bírom őt elviselni már. Hónapok óta nem enged engem dolgozni sem. Fogyóban van a pénzem is, tb-m sincs, de nem érdekli. Kérlek adjatok tanácsot!!!


2022. júl. 27. 13:05
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
95%

Mi a fenét kell neked ehhez mások tanácsa?


Nem vagy bezárva, intézd az életed, menj dolgozni, utána menj albérletbe!

Ha kevés a pénzed, akkor csak szobát vegyél ki, ha még az is drága, akkor valami vidéki városban, ahol munka is van.

Ennyi a megoldás!

2022. júl. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 A kérdező kommentje:
Egyébként rajtam kívül már egy rokona sem áll vele szóba, de már többször azt mondta nekem is, hogy jobb lenne ha megpusztulnék. Ezt persze úgy, hogy az egész lépcsőház hallotta, ahogy elhord engem. Neki semmi nem jó. Nem dolgozok miatta hónapok óta, vele vagyok, egy baráttal sem megyek el sehova, még randizni sem megyek miatta, mert állandóan azt hajtogatja, hogy egyedül van, de én rohadjak meg. Mit tegyek????
2022. júl. 27. 13:09
 3/69 anonim ***** válasza:
95%
Anyukádnak sajnos huzamosabb kezelésre van szüksége, de addig, ameddig nem hajlandó beismerni a problémát, és mindig másra keni, addig nem lesz előrehaladás. Neked meg élned is kellene. Ez egy elég faramuci helyzet, mert nyilván mindenki szereti az anyukáját, támogatja ilyen helyzetben, mint ahogy azt helyesen is teszed, de közben te meg rámész az egészre. Az egészben az a probléma, hogy ahelyett, hogy anyukád hálás lenne, hogy segítséghez folyamodtál, a zárt után is úgy viselkedik, mint előtte, csak éppen most nem késsel megy feléd. Nagyon sajnálom, kitartást, de ez baromira nem könnyű!
2022. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 A kérdező kommentje:
Állandóan azzal jön ilyenkor, hogy "persze, menj akkor és hagyj cserben, már megszoktam, hogy mások is cserben hagynak". Ha megemlítenem, hogy elmegyek dolgozni az ország másik végébe, vagy azt említem meg, hogy bárhová elmegyek dolgozni.
2022. júl. 27. 13:10
 5/69 anonim ***** válasza:
95%

Nem enged dolgozni?????

Miért rád zárja a szobaajtót?

2022. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
92%

Miben reménykedsz? Hogy anyád hirtelen normális lesz? Nyilván terhelt és ez csak egyre rosszabb lesz!Beszélj a háziorvossal, kezd el intézni a gondnokság alá vételét és utána tedd be valami pszichiátriai betegeknek fenntartott otthonba. Mindketten jobban jártok mint így.

Utána a problémád megoldódik egy csapásra.

2022. júl. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 A kérdező kommentje:
5, Lelkileg terrorizàl, meg zsarol a fentebb írtak szerint. Meg mindig azzal jön, hogy az orvos azt mondta, hogy nem lehet egyedül hagyni. Oké, nem lehet. De én meg nem lehetek itthon örökké. Azt a heti 3-4 nap 12 órát azt mondja nem bírja ki, azt meg pláne nem, ha elmegyek máshova, és csak hetente fogok hazajàrni.
2022. júl. 27. 13:14
 8/69 A kérdező kommentje:
Legrosszabb az egészben, hogy hiába van három szoba nem tudok átmenni másik szobába sem, és magamra csukni az ajtót a hülyeségei elől, mert a másik két szoba felújítás alatt van, és teljesen szét vannak bontva, és szét is lesznek még hetekig...
2022. júl. 27. 13:18
 9/69 anonim ***** válasza:
83%

Szemét lesz amit mondok, de hagytad volna meghalni. Amúgy, aki fenyegetőzik, az sosem teszi meg. Egy barátnőm mamája öngyilkos lett, senki nem tudta, mire készül, nem látszott rajta, hogy baj lenne. Menj vissza a munkahelyedre, vagy keress mást, esetleg olyat, ahol adnak szállást, ne menjen rá az életed!

Ha meg nem lehet egyedül hagyni, menjen otthonba! Segítsen az orvos intézni!

2022. júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
91%

Ebből én más kiutat nem látok, mint elsőnek azt, hogy elmész egy barátnőhöz (haverhoz, de igazából bárkihez) még ma aludni, mellette valamit (tökmindegy, mit) dolgozol (ingyen senki nem tart el), és a saját lábadra állsz.


Édesanyám volt így annó gyerekként, egy alkoholista apa és egy olyan anya mellett, aki látva a férje borzalmas voltát, igyekezett a nyomor mellett (merthogy abba éltek - amúgy se volt sok pénzük, de a nagyapám mindent elivott), a lehetőségekhez képest amit lehetett, megadni.

2022. júl. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!