Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám velem vergődik amiért...

Anyám velem vergődik amiért nem kapta meg az orvosi alkalmasságit Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tehát ott kezdődött minden, hogy pár hónapja történt egy nagy tragédia, aminek hatására szó szerint bekattant. Megpróbált öngyilkos lenni, míg munkában voltam, de azt észrevettem. Akkor megúszta a zárt osztályt. Közben hetekig azzal zsarolt, hogy úgy menjek el dolgozni, hogy kinyírja magát, stb. A végén addig balhézott míg ott kellett hagynom a munkahelyemet. Majd egy nap bekattant és kikergetett engem a lakásból egy nagy késsel. Ott betelt a pohár és felhívtam a 112-t. A zártra vitték. Onnan kijött pár hónapja, és ma ment volna a jogsihoz alkalmasságit csináltatni, de az orvos emiatt nem csinálta meg. Most engem hord el mindenféle aljas szemétnek, meg dögöljek meg stb. amiért én rá mertem hívni akkor a mentőket, és őt zártra csukták. Most csapdossa rám az ajtót, és úgy beszél velem, mint egy utolsó kur vàval.

Mit tegyek? Nem bírom őt elviselni már. Hónapok óta nem enged engem dolgozni sem. Fogyóban van a pénzem is, tb-m sincs, de nem érdekli. Kérlek adjatok tanácsot!!!


2022. júl. 27. 13:05
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyádat valóban nem lehet egyedül hagyni, csak éppen szakfelügyeletre van szüksége, nem a tiédre. Igenis menj el, ne hagyd, hogy megállítson. Nem ijesztgetni akarlak, de ha egyszer már késsel támadt rád, akkor ki tudja, mikor teszi meg legközelebb és lehet, hogy nem fogsz tudni védekezni (mert pl alszol).
2022. júl. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:
93%
Anyád elmebeteg lett, menekülj.
2022. júl. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:
7%

Nem tudok más kiutat, mint amit a #6 (13:12) válaszoló tanácsolt.

Ha elmennél dolgozni, vagy elköltöznél, bizonyára öngyilkos lenne és ezért sokan Téged ítélnének el. Sajnállak, de ez nem segít. Beszéld meg a rokonokkal, mit látnának jónak, mit tehetnél.

2022. júl. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 A kérdező kommentje:
Nem tudok baráthoz menni. Nincsenek barátaim, nincs kapcsolatom, mindenki lelépett mellőlem mikor belezuhantam a gödörbe.
2022. júl. 27. 13:29
 15/69 A kérdező kommentje:

A rokonok nem beszélnek velünk.

Talán jobb lenne neki tényleg kicsit egyedül, és ki tudnà magát tombolni, mérgelődhetne magàn, és vergődhetne itt a házban egymaga.

Egyébként hála az égnek a zárt óta öngyilkossàggal nem fenyegetőzik, de pánikrohamos, és volt, hogy elmentem egy órára, és annyi idő alatt pànikrohamot kapott.

2022. júl. 27. 13:32
 16/69 anonim ***** válasza:
91%

Hány éves vagy????

LEgalább a TB-d fizetését kérvényezd meg, ha nincs munkahelyed...


[link]

2022. júl. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
79%

NEM VAGY FELELŐS anyád életéért, sorsáért.

Ha meghal, eltemeted illően.

2022. júl. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
69%
Haladéktalanul állj munkába, és legközelebb eszedbe ne jusson megmenteni. Ha megdöglik, hát megdöglik. Végre. Ne hagyd magad zsarolni, mert te is belepusztulsz! Te nem vagy gödörben, az anyád van abban, de azt a problémát hagyd meg neki.
2022. júl. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
97%
Beszélj az orvosával, hogy nem tud gondoskodni magáról (tényleg nem tud), helyezzétek gondnokság alá, utána pedig már nem kell a beleegyezése, hogy elmeszociális intézetbe kerüljön, ahol nem támadhat másra se késsel, és magára sem, mert 24 órás felügyelet alatt van. Nincs más megoldás. Ez már nem udvariassági kérdés, hanem élet-halál.
2022. júl. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
90%
menj vissza dolgozni, gyűjts pénzt minél gyorsabban és költözz el amilyen hamar csak lehetséges
2022. júl. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!